مرجع فايل آنلاين دانلود مستقيم مباني و پيشينه نظري,دانلود فصل دوم پايان نامه,دانلود پاورپوينت ,طرح توجيهي ,فايل گزارش كاراموزي ,كارت ويزيت 6,كارت ويزيت5,كارت ويزيت4,پايان نامه ,پروژه مالي رشته حسابداري

فايل انلاين

دانلود مباني نظري و پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي


فرمت فايل: docx
حجم فايل: 48 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 31

مباني نظري و پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي
لطفا پيش از دانلود حتما به اين نكات توجه نماييد (كليك كنيد)

براي ارتباط با پشتيباني از راههاي زير اقدام كنيد و در كمترين زمان ممكن پاسخ بگيريد:

info@cero.ir || cero.ir@yahoo.com || cero.poshtibani@gmail.com || فرم تماس با ما

 


مباني نظري و پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي

در 31 صفحه ورد قابل ويرايش با فرمت docx

توضيحات: فصل دوم پايان نامه كارشناسي ارشد (پيشينه و مباني نظري پژوهش)

همراه با منبع نويسي درون متني به شيوه APA جهت استفاده فصل دو پايان نامه

توضيحات نظري كامل در مورد متغير

پيشينه داخلي و خارجي در مورد متغير مربوطه و متغيرهاي مشابه

رفرنس نويسي و پاورقي دقيق و مناسب

منبع : انگليسي وفارسي دارد (به شيوه APA)

نوع فايل: WORD و قابل ويرايش با فرمت docx 

قسمتي از متن مباني نظري و پيشينه

2-20 مباحث نظري در باب سازه ي روشهايمقابلهاي

مقابله يا سازگاري عبارت از تلاشهايي است كه به منظور كنترل موقعيتها و شرايطي كه بطور بالقوه فشارزا يا زيانبار ارزيابي مي شوند، صورت مي گيرد. اين تعريف با ديدگاه لازاروس و فولكمن(1984 ) در زمينه استرس هماهنگي دارد و حاوي نكته هاي اساسي است. نخست اينكه مقابله يا سازگاري مستلزم تلاش يا برنامه ريزي خاصي است به اين معني كه مقابله فرآيندي انفعالي يا خودبه خودي در برابر فشارزاهاي زندگي نيست. ديگر اينكه مقابله هميشه با پيامدهاي مثبت همراه نيست، برخي پيامدهاي مقابله ممكن است مطلوب باشند حال آنكه برخي ديگر چنين نباشند و سرانجام اينكه ، مقابله فرآيندي است كه پيوسته در طول زمان رخ مي دهد. با توجه به تعريف بالا بد نيست به فرآيند ارزيابي نيز اشاره اي داشته باشيم. لازاروس و فولكمن (1984) از دو نوع ارزيابي سخن به ميان مي آورند: يكي ارزيابي اوليه و ديگري ارزيابي ثانويه(راس و آلتايمر، 1998).

لازاروس و فلكمن (1984)،معتقدند هنگامي كه فرد با موقعيتهاي استرس زاي زندگي روبه رو مي شود اين پرسش را مطرح مي كند كه " آيا من در موقعيت خطر قرار دارم؟ " چنين حالتي را ارزيابي اوليه گويند. ارزيابي ثانويه هنگامي است كه فرد متوجه خطر يا استرس شده است و اين پرسش را عنوان مي دارد كه " چه كار مي توانم انجام دهم؟ ". با گسترش تكنولوژي و شرايط گذار از جامعه سنتي به جامعه صنعتي به حجم دشواري‌ها و رنج‌هاي انسان‌ها افزوده شده است و عوارضي چون اضطراب، افسردگي، خودكشي، اعتياد، طلاق، فرار از تحصيل، احساس پوچي و... را بيشتر از گذشته شاهد هستيم. به موازات اين دشواري‌ها روانشناسان و پژوهشگران راه‌هاي ارزشمندي را در پيش چشم انسان‌هاي خواستار سلامت گشوده‌اند كه تامين كننده بهداشت رواني آنها باشد. از نظر جورج آلبي[1](۱۹۸۲) يكي از مولفه‌هاي اساسي بهداشت رواني مهارت‌هاي مقابله‌اي است، كه در اين مطالعه به بررسي اين عامل مهم پرداخته شده است.

شيوه هاي مقابله :

شايد بهترين طريق مقابله با فشار عصبي يا استرس آن باشد كه عامل ايجاد استرس را ازميان برداريم و استرس را رفع كنيم، اما در اغلب موارد اين امر ممكن نيست و بايد به گونه اي با استرس سازگاري كرد و تحمل آن را بر خود هموار ساخت واز شدت آن كاست(الواني، 1384). با توجه به هدفي كه براي مقابله برشمرده اند، مقابله را فرآيندي بسيار گسترده تر از حفظ فرد از خطر دانسته اند. بطوري كه مي توان مقابله را تمام پاسخ هايي دانست كه در برخورد با مشكلي بروز  مي كنند، و ناراحتي رواني را مي كاهند يا برداشت فرد را از وضعيت خود تغيير مي دهند.

ما منابع مقابله را از پاسخ هاي مقابله متمايز مي دانيم. منابع يا امكانات مقابله ابزارهايي هستندكه درد سترس افراد قرار مي گيرند تا در مقابله با مشكل از آنها استفاده كنند. پاسخهاي مقابله رفتارهايي هستندكه افراد در برابر استرس از خود نشان مي دهند(راس و آلتايمر، 1998). به منظور كاهش اثرات نامطلوب استرس معمولاٌ "از روشهاي مختلف مقابله استفاده مي شود". فولكمن و لازاروس (1986) انواع مختلف شيوه هاي مقابله اي را به دو نوع كلي معطوف به مشكل (متمركز بر مسئله) و معطوف به هيجان(متمركز بر هيجان) تقسيم كرده اند.

اشتاين و همكاران(1987) در روشهاي متمركز بر مسئله از فنوني همچون ارزيابي شناختي، تحليل منطقي يا تلاش براي مشخص كردن علت مسئله و جستجوي اطلاعات بيشتردرباره مشكل استفاده كرده اند. در مقابله متمركز بر هيجان روشهايي چون اجتناب، انكار، تخليه هيجاني مثل گريه كردن يا عصباني شدن و مكانيزم هايي دفاعي بكار گرفته مي شود.

 


[1]- Jorg Albi

...

 

2-22 - انواع مقابله

به طور كلي در برخورد با وضعيتهاي استرس زا دو نوع مقابله از طرف افراد به كار گرفته مي‌شود:

  1. مقابله‌هاي كارآمد
  2. مقابله‌هاي ناكارآمد

آنچه تحت عنوان مهارت هاي مقابله‌اي مطرح مي‌شود همان روش‌هاي برخورد با مسائل است كه از طرف فرد به طور آگاهانه طراحي و به اجرا درمي آيد و نتيجه آن حل مسئله و يا افزايش ظرفيت روانشناختي فرد براي از سرگذراندن موفقيت آميز شرايط بحراني و دور ماندن از آسيب هاي ناشي از بحران هاي روحي پيش آمده است. مقابله هاي نا كار آمد نيز تلاش هايي هستند كه گرچه براي مقابله با شرايط دشوار به كار گرفته مي‌شوند ولي نوعاً به بدتر شدن اوضاع و پيچيده‌تر شدن وضعيت منجر مي‌شوند، لذا نمي توان از اين دسته مقابله ها به مهارت تعبير كرد. مثلاً فردي كه براي كاستن از استرس به مواد مخدر روي مي‌آورد، گرچه نوعي مقابله با استرس و هيجان منفي در كوتاه مدت به وقوع مي‌پيوندد ولي بايد هزينه اين لذت‌هاي كوتاه مدت را به صورت تحمل اعتياد و عوارض شوم آن بپردازد(ريو[1]،۱۹۹۷؛ به نقل از سيد محمدي،۱۳۷۶).

2-22-1 - انواع مقابله‌هاي كارآمد

مقابله‌ هاي مؤثر و كارآمد كه ما را در برابر استرس‌ ها و شرايط دشوار ياري مي‌دهند به دو دسته تقسيم مي‌شوند:

2-22-1-1- مقابله متمركز بر مسئله

مقابلههاي متمركز بر مسئله، عبارت از عملكردهاي مستقيم فكري و رفتاري فرد كه به منظور تغيير و اصلاح شرايط تهديد كننده محيطي انجام مي‌شود. به بيان ديگر مقابله متمركز بر مسئله به تلاش‌هاي فرد براي تغيير وضعيت و گلاويزي مستقيم با مشكل مربوط مي‌شود(پاري[2]،۱۹۹۱؛ به نقل از مقدسي،۱۳۷۵).هيچ كس بدون كوشش نمي‌تواند به چيزي دست يابد. تصميم گيري در مورد اين كه فرد هنگام استرس چه كار بايد بكند نيازمند به قضاوت خود او است، كه اين قضاوتها متأسفانه به وسيله هيجانات منفي كه در اثر تجارب منفي گذشته به وجود آمده‌اند تحت تأثير قرار مي‌گيرند. مثلاً فردي كه بحران زده است اگر در گذشته به ندرت تجربه‌اي موفقيت آميز در تأثير گذاردن بر دنيا براي تغيير اوضاع داشته و علاوه بر آن افسردگي در او توليد نااميدي كرده باشد احتمالاً حتي با وجود كارهاي فراواني كه مي‌تواند براي اصلاح وضعيت خود انجام بدهد در صدد مقابله با مسئله برنمي آيد. اين افراد به جاي اين كه خود را بازيگر نقش اصلي در زندگي بدانند خود را قرباني اعمال، رفتار و تلقينات ديگران مي‌دانند. ناباوري نسبت به كارايي خود مانع بزرگي براي حل مسئله است، چون در اين حالت فرد كمترين تلاشي براي حل مسئله انجام نمي دهد(پاري،۱۹۹۱؛ به نقل از مقدسي،۱۳۷۵).

كامپاز[3] و همكاران (۱۹۸۸) در پژوهشي كه در زمينه چگونگي رويارويي نوجوانان با تنش‌ها انجام دادند به اين نتيجه رسيدند كه افراد در موقعيت‌هايي كه از روش متمركز بر مسئله استفاده مي‌كنند كنترل بيشتري بر آن موقعيتها دارند. آنها خاطر نشان كردند كه نوجوانان در رويارويي با رويدادهاي تنش‌زاي تحصيلي بيشتر از روش متمركز بر مسئله استفاده مي‌كنند، چون فكر مي‌كنند اين تنش‌ها بيشتر قابل كنترل هستند و بر عكس در رويدادهاي تنش‌زاي اجتماعي به اين دليل كه كمتر قابل كنترل هستند عمدتاً روش متمركز بر هيجان به كار گرفته مي‌شود.در پژوهشي كه والينگ و مارتينك[4](۱۹۹۵) انجام داده‌اند نتيجه گرفتند افرادي كه دچار استيصال مي‌شوند در فعاليتهاي بدني و تحصيلي خود كنترل كمتري بر موقعيت دارند. آنها اضافه كردند دانش آموزاني كه احساس مي‌كنند بر موقعيت تسلط دارند مي‌توانند پيامدهاي عملكرد خودشان را نيز كنترل كنند و در برابر فعاليتهايي كه يادگيري آنها مشكل است از روش‌هاي حل مسئله استفاده مي‌كنند(پاري،۱۹۹۱؛ به نقل از مقدسي،۱۳۷۵). بر اساس بررسي‌هاي انجام گرفته روشهاي مقابله‌اي متمركز بر مسئله در موقعيتهاي قابل كنترل مؤثرتر هستند. در صورتي كه براي موقعيتهاي غيرقابل كنترل(مرگ يكي از عزيزان) عمدتاً مقابله متمركز بر هيجان مناسب‌تر است(دافعي،۱۳۷۶).در مقابله متمركز بر مسئله افراد تدابيري را به كار مي‌گيرند كه به چند مورد از اين تدابير اشاره مي‌نماييم:

v    مقابله فعال: فرآيندي است كه شخص در طي آن به طور فعالانه براي تغيير منبع فشار رواني تلاش مي‌كند.

v    مقابله مبتني بر برنامه‌ريزي: در اين نوع مقابله فرد براي كنترل و حل مشكل با تكيه بر فكر و انديشه خود به ارزيابي راه حل‌هاي مختلف مي‌پردازد و بعد از آن با انتخاب بهترين شيوه به حل مسئله اقدام مي‌كند.

 


[1]- Reio

[2]- Pari

[3]- Compaz

[4]- Waling and Martink

 

خريد

شماره تماس پيامكي براي مواقع ضروري : 09010318948

برچسب ها : مباني نظري و پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي , مباني نظري و پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي


برچسب: پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي، مباني نظري و پيشينه پژوهش روش هاي مقابله اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۰۸:۰۳ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

مباني و پيشينه نظري با موضوعات نو و جديد

 

  مباني و پيشينه نظري بزهكاري نوجوانان در 21 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش اعتماد اجتماعي در 43 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش برنامه ريزي استراتژيك در 48 صفحه

  مباني نظري و پيشينه كانون هاي اصلاح و تربيت

  مباني و پيشينه نظري آموزش كاركنان در 30 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش مديريت بدن در 55 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش توانمندسازي زنان در 22 صفحه

  مباني و پيشينه تحقيق رضايت شغلي در 42 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش بلوغ سازماني در 28 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش ارزشيابي آموزشي

  مباني نظري و پيشينه پژوهش ارزشيابي آموزشي در 67 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش دلبستگي شغلي در 36 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش مهارتهاي زندگي در 39 صفحه

  مباني و پيشينه پژوهش انزواي اجتماعي در 63 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش مدرسه هوشمند در 58 صفحه

  مباني و پيشينه نظري عزت نفس در 17 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش سواد رسانه اي در 84 صفحه

  مباني و پيشينه پژوهش سبك هاي دلبستگي در 21 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش تفكر انتقادي در 60 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش مفهوم خشونت در 65 صفحه

  دانلود چارچوب نظري و پيشينه پژوهش سلامت عمومي

  دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش حاشيه نشيني

  دريافت مباني نظري سرمايه اجتماعي

  دريافت پيشينه پژوهش هوش هيجاني

  دريافت فصل دوم پژوهش رضايت زناشويي

  دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش نقش رسانه در تربيت كودكان

  دريافت پاورپوينت تجهيزات تصفيه آب فردي با لينك مستقيم

  دريافت پاورپوينت كتاب آشنايي با فعاليتهاي تربيتي و اجتماعي

  دانلود پاورپوينت باغ هاي ايراني و كوشك هاي آن در 29 اسلايد

  دريافت پاورپوينت تكنيك‌هاي كنترل همروندي در 22 صفحه

  دريافت پاورپوينت تحليل فورهند تنيس (tennis forhand) در 60 اسلايد

  دريافت پاورپوينت انواع درب و جزييات آن 37 اسلايد

  دانلود مستقيم مقاله كمال گرايي در افراد افسرده

  دريافت پيشينه نظري و فصل دو پژوهش كيفيت زندگي

  دريافت پيشينه نظري و فصل دوم پژوهش رضايت از زندگي

  دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش تعارض كار خانواده

  دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش خانواده

  دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش ديدگاه هاي تربيتي

  مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش ضمن خدمت كاركنان

  دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش مدل اثربخشي كرك پاتريك

  دريافت فايل پيشينه و مباني نظري پژوهش كيفيت مراقبت پرستاري

  دريافت فايل مباني نظري و پيشينه ارزيابي عملكرد

  دريافت فايل مباني نظري پژوهش شكاف ديجيتالي (فصل دو)

  دريافت فايل هاي مباني و پيشينه نظري با متنوع ترين موضوعات

  چندين نوع ترجمه مقاله

  پيشينه و فصل دوم پژوهش هوش هيجاني در 51 صفحه

  دانلود پاورپوينت,مباني نظري و پيشينه پژوهش

  مباني نظري و پيشينه پژوهش مدل تعالي سازماني EFQM در 51 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش اضطراب رايانه در 30 صفحه

  مباني نظري و پيشينه پژوهش سازگاري و ناسازگاري (فصل دو) در 53 صفحه


برچسب: مباني و پيشينه نظري بزهكاري نوجوانان در 21 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش سازگاري و ناسازگاري (فصل دو) در 53 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش اضطراب رايانه در 30 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش مدل تعالي سازماني EFQM در 51 صفحه، پيشينه و فصل دوم پژوهش هوش هيجاني در 51 صفحه، دانلود پاورپوينت، مباني نظري و پيشينه پژوهش، چندين نوع ترجمه مقاله، دريافت فايل هاي مباني و پيشينه نظري با متنوع ترين موضوعات، دريافت فايل مباني نظري پژوهش شكاف ديجيتالي (فصل دو)، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه ارزيابي عملكرد، دريافت فايل پيشينه و مباني نظري پژوهش كيفيت مراقبت پرستاري، دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش مدل اثربخشي كرك پاتريك، مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش ضمن خدمت كاركنان، دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش ديدگاه هاي تربيتي، دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش خانواده، دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش تعارض كار خانواده، دريافت پيشينه نظري و فصل دوم پژوهش رضايت از زندگي، دريافت پيشينه نظري و فصل دو پژوهش كيفيت زندگي، دانلود مستقيم مقاله كمال گرايي در افراد افسرده، دريافت پاورپوينت انواع درب و جزييات آن 37 اسلايد، دريافت پاورپوينت تحليل فورهند تنيس (tennis forhand) در 60 اسلايد، دريافت پاورپوينت تكنيك‌هاي كنترل همروندي در 22 صفحه، دانلود پاورپوينت باغ هاي ايراني و كوشك هاي آن در 29 اسلايد، دريافت پاورپوينت كتاب آشنايي با فعاليتهاي تربيتي و اجتماعي، دريافت پاورپوينت تجهيزات تصفيه آب فردي با لينك مستقيم، دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش نقش رسانه در تربيت كودكان، دريافت فصل دوم پژوهش رضايت زناشويي، دريافت پيشينه پژوهش هوش هيجاني، دريافت مباني نظري سرمايه اجتماعي، دريافت مباني نظري و پيشينه پژوهش حاشيه نشيني، دانلود چارچوب نظري و پيشينه پژوهش سلامت عمومي، مباني نظري و پيشينه پژوهش مفهوم خشونت در 65 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش تفكر انتقادي در 60 صفحه، مباني و پيشينه پژوهش سبك هاي دلبستگي در 21 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش سواد رسانه اي در 84 صفحه، مباني و پيشينه نظري عزت نفس در 17 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش مدرسه هوشمند در 58 صفحه، مباني و پيشينه پژوهش انزواي اجتماعي در 63 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش مهارتهاي زندگي در 39 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش دلبستگي شغلي در 36 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش ارزشيابي آموزشي در 67 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش ارزشيابي آموزشي، مباني نظري و پيشينه پژوهش بلوغ سازماني در 28 صفحه، مباني و پيشينه تحقيق رضايت شغلي در 42 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش توانمندسازي زنان در 22 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش مديريت بدن در 55 صفحه، مباني و پيشينه نظري آموزش كاركنان در 30 صفحه، مباني نظري و پيشينه كانون هاي اصلاح و تربيت، مباني نظري و پيشينه پژوهش برنامه ريزي استراتژيك در 48 صفحه، مباني نظري و پيشينه پژوهش اعتماد اجتماعي در 43 صفحه، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۲۲:۳۰ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

مباني نظري و پيشينه پژوهش سري جديد

مباني نظري و پيشينه پژوهش رفتارهاي پرخطر

مباني نظري و پيشينه پژوهش رفتارهاي پرخطر

 

توضيحات دانلود

 

برچسب ها : مباني نظري و پيشينه پژوهش خلاقيت , مباني نظري و پيشينه پژوهش خلاقيت,مباني و پيشينه نظري يادگيري و ارزشيابي (فصل دوم) , مباني و پيشينه نظري يادگيري و ارزشيابي,مباني نظري و پيشينه پژوهش فراشناخت (فصل دوم) , مباني نظري و پيشينه پژوهش فراشناخت,مباني نظري و پيشينه پژوهش عدالت سازماني (فصل دو) , مباني نظري و پيشينه پژوهش عدالت سازماني (فصل دو),مباني نظري و پيشينه پژوهش اضطراب , مباني نظري و پيشينه پژوهش اضطراب,مباني نظري و پيشينه پژوهش تعصب (فصل دوم) , مباني نظري و پيشينه پژوهش تعصب,مباني نظري و پيشينه پژوهش شيوه هاي حل تعارض (بين فردي) , مباني نظري و پيشينه پژوهش شيوه هاي حل تعارض (بين فردي),مباني نظري حل مسئله (پيشينه و فصل دوم) , مباني نظري حل مسئله (پيشينه و فصل دوم),مباني نظري و پيشينه پژوهش روشهاي نوين تدريس , مباني نظري و پيشينه پژوهش روشهاي نوين تدريس, مباني نظري و پيشينه پژوهش افسردگي (فصل دوم) , مباني نظري و پيشينه پژوهش افسردگي (فصل دوم),مباني نظري و پيشينه پژوهش جو رواني اجتماعي كلاس (فصل دو) , مباني نظري و پيشينه پژوهش جو رواني اجتماعي كلاس (فصل دو), مباني نظري و پيشينه پژوهش اقدام به خودكشي (فصل دوم) , مباني نظري و پيشينه پژوهش اقدام به خودكشي (فصل دوم),مباني نظري و پيشينه پژوهش بهره وري (فصل دوم) , مباني نظري و پيشينه پژوهش بهره وري,مباني نظري و پيشينه پژوهش بهزيستي ذهني (فصل دوم) , مباني نظري و پيشينه پژوهش بهزيستي ذهني, مباني نظري و پيشينه پژوهش مسئله و حل مسئله , مباني نظري و پيشينه پژوهش مسئله و حل مسئله, مباني نظري و پيشينه پژوهش تعد سازماني , مباني نظري و پيشينه پژوهش تعد سازماني, مباني نظري و پيشينه پژوهش حافظه و انواع آن , مباني نظري و پيشينه پژوهش حافظه و انواع آن,مباني نظري و پيشينه پژوهش حمايت اجتماعي , مباني نظري و پيشينه پژوهش حمايت اجتماعي, مباني نظري و پيشينه پژوهش رضايت تحصيلي , مباني نظري و پيشينه پژوهش رضايت تحصيلي,مباني نظري و پيشينه پژوهش سلامت سازماني , مباني نظري و پيشينه پژوهش سلامت سازماني, مباني نظري و پيشينه پژوهش رفتارهاي پرخطر , مباني نظري و پيشينه پژوهش رفتارهاي پرخطر,


برچسب: مباني نظري و پيشينه پژوهش خلاقيت، مباني و پيشينه نظري يادگيري و ارزشيابي (فصل دوم)، مباني و پيشينه نظري يادگيري و ارزشيابي، مباني نظري و پيشينه پژوهش فراشناخت (فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش فراشناخت، مباني نظري و پيشينه پژوهش عدالت سازماني (فصل دو)، مباني نظري و پيشينه پژوهش اضطراب، مباني نظري و پيشينه پژوهش تعصب (فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش تعصب، مباني نظري و پيشينه پژوهش شيوه هاي حل تعارض (بين فردي)، مباني نظري حل مسئله (پيشينه و فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش روشهاي نوين تدريس، مباني نظري و پيشينه پژوهش افسردگي (فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش جو رواني اجتماعي كلاس (فصل دو)، مباني نظري و پيشينه پژوهش اقدام به خودكشي (فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش بهره وري (فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش بهره وري، مباني نظري و پيشينه پژوهش بهزيستي ذهني (فصل دوم)، مباني نظري و پيشينه پژوهش بهزيستي ذهني، مباني نظري و پيشينه پژوهش مسئله و حل مسئله، مباني نظري و پيشينه پژوهش تعد سازماني، مباني نظري و پيشينه پژوهش حافظه و انواع آن، مباني نظري و پيشينه پژوهش حمايت اجتماعي، مباني نظري و پيشينه پژوهش رضايت تحصيلي، مباني نظري و پيشينه پژوهش سلامت سازماني، مباني نظري و پيشينه پژوهش رفتارهاي پرخطر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۰۱:۰۳ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

مباني نظري و پيشينه پژوهش

مباني نظري و پيشينه پژوهش خود متمايز سازي در 25 صفحه ورد قابل ويرايش

 

 


برچسب: دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش كيفيت زندگي كاري، دريافت فايل فصل دوم و مباني نظري رضايت شغلي، دريافت فايل مباني و پيشينه نظري واقعيت درماني گلاسر، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش فلسفه براي كودكان، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش فلسفه، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش تونمندسازي روانشناختي كاركنان، دريافت فايل فصل دوم و مباني نظري با لينك مستقيم، دريافت پركاربردترين مقاله ها، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش نو آوري سازماني، دريافت فايل مباني و پيشينه نظري روانشناسي حافظه (فصل دو)، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش درگيري شغلي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش نظريه دلبستگي در روانشناسي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش روانشناسي رنگ كودكان، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش زيبايي شناختي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش كمرويي در روانشناسي، دانلود مستقيم پيشينه و مباني نظري كيفيت زندگي، دريافت فايل مباني و پيشينه نظري مدرسه هوشمند (فصل دو )، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش مصور سازي داده ها و اطلاعات، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش معني شناسي در روانشناسي، دريافت فايل مباني و پيشينه پژوهش ناتواني هاي يادگيري در كودكان، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش نا رسا خواني در كودكان (فصل دوم)، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش تاثير نور در يادگيري، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش يادگيري سازماني، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش اميدواري، دريافت فايل مباني نظري پيشينه و فصل دوم پژوهش آموزش ضمن خدمت، دريافت فايل مباني و پيشينه نظري خودكارآمدي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش و پرورش در ايران، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش كاركنان، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش اضطراب امتحان، مباني نظري و پيشينه پژوهش اهمال كاري تحصيلي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش بهره وري در سازمان، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش پيشرفت تحصيلي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش تاب آوري، دريافت فايل پيشينه نظري شادكامي (فصل دوم)، دريافت فايل مباني نظري و فصل دوم پژوهش خود كار آمدي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش فرهنگ سازماني، دريسافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش مديريت فرهنگ سازماني، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش نيازسنجي آموزشي، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش فراخناي توجه، پيشينه و مباني نظري پژوهش آموزش پيش دبستاني، مباني نظري و پيشينه پژوهش نمايش درماني، مباني نظري فناوري اطلاعات در سازمان، دريافت فايل مباني نظري فناوري اطلاعات در سازمان، دانلود مباني و پيشينه پژوهش فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT )، دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش مديريت ارتباط با مشتري (CRM)، مباني نظري و پيشينه پژوهش تعارض والد فرزندي در 27 صفحه ورد قابل ويرايش، مباني نظري و پيشينه پژوهش مديريت ريسك در 26 صفحه ي قالب ورد، مباني نظري و پيشينه پژوهش حاكميت شركتي در 28 صفحه در قالب ورد، مباني نظري مهارت هاي زندگي (پيشينه و فصل دو) در 47 صفحه ورد قابل ويرايش، مباني نظري و پيشينه پژوهش خود متمايز سازي در 25 صفحه ورد قابل ويرايش، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۱۴:۱۳ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي

مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي

مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي

دسته: مباني و پيشينه نظري
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 45 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 31

مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي

 

برچسب ها : مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي , مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي


برچسب: پيشينه پژوهش نو آوري گرايي، مباني نظري پيشينه پژوهش نو آوري گرايي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۳:۵۸:۴۶ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

دانلود انلاين مباني نظري سرمايه انساني

مباني نظري سرمايه انساني

مباني نظري سرمايه انساني

دسته: مباني و پيشينه نظري
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 42 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 28

مباني نظري سرمايه انساني

 

برچسب ها : مباني نظري سرمايه انساني , مباني نظري سرمايه انساني , پيشينه پژوهش سرمايه انساني


برچسب: سرمايه انساني، مباني نظري سرمايه انساني، پيشينه پژوهش سرمايه انساني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۵۳:۲۶ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

دانلود انلاين مباني نظري سرمايه رابطه­ اي

مباني نظري سرمايه رابطه­ اي

مباني نظري سرمايه رابطه­ اي

دسته: مباني و پيشينه نظري
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 42 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 26

مباني نظري سرمايه رابطه­ اي

 

برچسب ها : مباني نظري سرمايه رابطه­ اي , مباني نظري سرمايه رابطه­ اي , پيشينه پژوهش سرمايه رابطه­ اي


برچسب: مباني نظري سرمايه رابطه­ اي، پيشينه پژوهش سرمايه رابطه­ اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۵۲:۱۷ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

دانلود انلاين مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري

مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري

مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري

دسته: مباني و پيشينه نظري
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 136 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 56

مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري

 

برچسب ها : مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري , مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري


برچسب: پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري، مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش هيجاني و موفقيت تجاري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۵۱:۱۱ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

دانلود انلاين مباني نظري هوش بازاريابي

مباني نظري هوش بازاريابي

مباني نظري هوش بازاريابي

دسته: مباني و پيشينه نظري
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 111 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 61

مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش بازاريابي

 

برچسب ها : مباني نظري هوش بازاريابي , مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش بازاريابي

 


برچسب: هوش بازاريابي، مباني نظري و پيشينه پژوهش هوش بازاريابي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۴۹:۵۲ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني

 

 

 

مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني

مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني

دسته: مباني و پيشينه نظري
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 81 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 46

مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني

 

 

 

برچسب ها : مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني , مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني

 

 

 

 

 

 

 


برچسب: پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني، مباني نظري و پيشينه پژوهش قابليت­هاي سازماني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۰۶:۴۴ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري