مرجع فايل آنلاين دانلود مستقيم مباني و پيشينه نظري,دانلود فصل دوم پايان نامه,دانلود پاورپوينت ,طرح توجيهي ,فايل گزارش كاراموزي ,كارت ويزيت 6,كارت ويزيت5,كارت ويزيت4,پايان نامه ,پروژه مالي رشته حسابداري مرجع فايل آنلاين دانلود مستقيم مباني و پيشينه نظري,دانلود فصل دوم پايان نامه,دانلود پاورپوينت ,طرح توجيهي ,فايل گزارش كاراموزي ,كارت ويزيت 6,كارت ويزيت5,كارت ويزيت4,پايان نامه ,پروژه مالي رشته حسابداري .

مرجع فايل آنلاين دانلود مستقيم مباني و پيشينه نظري,دانلود فصل دوم پايان نامه,دانلود پاورپوينت ,طرح توجيهي ,فايل گزارش كاراموزي ,كارت ويزيت 6,كارت ويزيت5,كارت ويزيت4,پايان نامه ,پروژه مالي رشته حسابداري

فايل انلاين

نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش

برچسب ها : نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش , نقش مراكز آموزشي , پيش از دبستان , ايجاد آمادگي , كودكان , ورود به نظام رسمي , آموزش و پرورش , پروژه , پژوهش , پايان نامه , مقاله , تحقيق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش , دانلود پايان نامه , دانلود مقاله , دانلود تحقيق

نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش

موضوع مورد بررسي اين تحقيق ، ضرورتهاي وجود آموزش هايي پيش دبستاني مي باشد ، كه با روش كتابخانه اي و بررسي كتب و مقالات مرتبط با موضوع ، انجام گرفت

دانلود نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش

نقش مراكز آموزشي
پيش از دبستان
ايجاد آمادگي
كودكان
ورود به نظام رسمي
آموزش و پرورش
پروژه 
پژوهش
پايان نامه
مقاله 
تحقيق
دانلود پروژه 
دانلود پژوهش
دانلود پايان نامه
دانلود مقاله 
دانلود تحقيق
دسته بندي علوم تربيتي
فرمت فايل doc
حجم فايل 58 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 35

نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش

 

چكيده :
موضوع مورد بررسي اين تحقيق ، ضرورتهاي وجود آموزش هايي پيش دبستاني مي باشد ، كه با روش كتابخانه اي و بررسي كتب و مقالات مرتبط با موضوع ، انجام گرفت و نتايج زير حاصل شدند:
آموزش و پرورش قبل از دبستان ، اصولاً شامل تمام سنين قبل از دبستان مي باشد ، كه حتي در اسلام زمان انعقاد نطفه و قبل از آن را مطرح مي كند.در تعريف مهد كودك و كودكستان مي توان گفت كه ، مراكزي هستند كه به پرورش غير رسمي و نتيجتاً غير اجباري كودكان ، براي ساعاتي از روز مي پردازند . اولين كودكستان در جهان در سال 1837 توسط فردريك فروبل در آلمان تاسيس شد و اولين كودكستان در ايران در سال 1297 در تبريز توسط خانم خانزاديان ، براي تربيت كودكان ارامنه تأسيس شد كه بعداً در سال 1302 جبار عسكرزاده (باغچه بان ) كودكستاني در شهر تبريز تأسيس كرد ونام آن را باغچۀ اطفال قرار داد.
با تحقيقات انجام شده توسط روانشناسان به اين نتيجه رسيده اند كه اگر مي خواهيم افرادي سالم در آينده داشته باشيم بايد به نيازهاي عمدۀ كودكان خود توجه داشته باشيم و آنها را تأمين كنيم كه اين نيازها شامل نيازهاي جسمي ، عقلي ، عاطفي ، اجتماعي ، ديني ، اخلاقي و تحصيلي مي باشند. اهداف آموزش هاي پيش دبستاني ، تربيت كودكان قبل از ورود به دبستان مي باشد. همچنين ضرورت وجود اهميت آموزش هاي پيش دبستاني به قرار زير است : حساسيت و تأثير پذيري كودكان از محيط هاي آموزش ، دوام تاثيرات و عميق يادگيري در اين دوران ، پرورش تواناييهاي گوش دادن ، سخن گفتن ، مشاهده كردن ، اندازه گرفتن و ... پرورش فضائل ديني ، اخلاقي ، حس انسان دوستي و كمك به همنوع از هدفهاي اين دوره است كه از ضروريات جامعه نيز محسوب مي شوند ، پس لازم است كه كودكان از همان ابتدا با آموزش هاي لازم در دوران كودكي و با جامعه و روابط اجتماعي بيرون از خانه آشنا شوند.
ـ مقدمه
دنياي تعليم و تربيت كودكان يكسره در حال تغيير است و سالهاي آتي براي كودكان و والدين و معلمان سالهاي جالبتر خواهد بود. همان طور كه ما ، به كار تعليم و تربيت كودكان اشتغال داريم ، اين تغييرات گوناگون را تجربه مي كنيم ، بايد به دانش آموزان نيز كمك كنيم تا در زندگي آموزشي و پرورشي خود برخوردار از تجارب مثبتي باشند . در دو سه دهۀ اخير در كشور ما ، هم والدين و هم مربيّان و معلمان توجۀ ويژه اي به بهبود رشد و پرورش كودكان پيدا كرده اند و اهميّت تعليم و تربيت در دوران كودكي براي سعادت آدمي بيشتر شناخته شده است . اين توجه و شناخت به صورتي هدفدار بر محتوا و برنامه و روش آموزش و پرورش كودكان تاثير بخشيده است و ما بر اين باوريم كه اين جريان هنوز سير آغازين خود را طي مي كند و در آينده شاهد تحولات بسيار بزرگتري در اين زمينه خواهيم بود. اما از سوي ديگر ، در ادامۀ مشكلات تاريخي كه هزاران سال است كودكان دچار آنها بوده اند ، هنوز هم بدرفتاري با آنان و محروم بودن گروههاي بزرگي از كودكان از تغذيه و بهداشت و پرورش و آموزش مناسب در اكثر نقاط جهان و هم در كشور ما به چشم مي خوردو جا دارد كه براي رفع يا كاهش اين مشكلات بكوشيم و به حقوق كودكان و ايجاد محيطهاي مساعد براي پرورش آنان توجه بيشتري داشته باشيم .
آموزش و پرورش پيش دبستاني و دبستاني نه تنها در مورد كودكان عادي كودكان دچار محروميت فرهنگي و اجتماعي ، بلكه در مورد كودكان استثنايي ، كه نيازها و ويژگيهاي خاص خود را دارند ، نيز بايد از كيفيت ويژه اي برخوردار باشند .(1)
آموزش پيش دبستاني ، آموزشي است كه در حساسترين مراحل زندگي كودك ، يعني از زمان تولد آغاز
مي شود و تا شروع اولين كلاس رسمي دبستاني ادامه يابد و بايد بتوان با برنامه ريزي دقيق در اين پايه، دانش آموزان را با محيط آموزشي آشنا كرد و آن ها را نسبت به تحصيل تشويق كرد .
ـ مفهوم و تعريف آموزش و پرورش پيش دبستاني :
لغت preschool educaticn در فرهنگ و بستر مشتق از دو بخش prare يعني قبل و school يعني مدرسه ، بمعني اشاره به دوره اي است قبل از آنكه كودك به مدرسه برود.
آموزش و پرورش قبل از دبستان اصولا ً شامل تمام سنين قبل از دبستان ميشود. در اسلام تعليم و تربيت از نوزادي حتي از زمان انعقاد نطفه و قبل از آن مطرح است و دستورهاي لازم در اين مورد داده شده است . مثلاً به گوش راست نوزاد اذان و به گوش چپ اقامه مي گويند.
مراكزي را كه در اين دوره غالباً به پرورش غير رسمي و نتيجتاً غير اجباري كودكان سالم براي ساعاتي از روز مي پردازند مهد كودك و كودكستان گويند.
تأسيس مهدكودك بيشتر به منظور نگهداري وتربيت فرزندان مادران شاغل بوده است بطوري كه سازمان زنان ايران رژيم سابق در نشريه ضوابط تشكيل مهدكودك براي كودكان زنان باردار در ارديبهشت 1355 مهدكودك را چنين تعريف ميكند : « مهد كودك مؤسسه اي است كه جهت نگهداري كودكان سالم زنان كارمند دولت اعم از رسمي وغير رسمي در سازمانهاي مشمول يا غير مشمول قانون استخدام كشوري تأسيس مي گردد ».
و در سال 1368 دفتر آموزش و پژوهش سازمان بهزيستي كشور نيز تعريف مشابهي براي دوره آموزش و پرورش پيش دبستاني كه تحت پوشش آن سازمان است ارائه كرده است .
« مهدهاي كودك به مراكزي اطلاق مي شود كه براي نگهداري ،مراقبت و آموزش و پرورش قبل از دبستان كودكان سالم از 3 ماهگي تا پايان 5 سالگي در 3 بخش :
شيرخوار ( 3 ماهه تا 18 ماهگي ) ، نوپا ( 5/1 سالگي تا 5/3 سالگي ) ، نوباوه ( 3 سال تا پايان 5 سالگي ) داير مي گردد ».
معنا و مفهوم ديگري براي آموزش و پرورش پيش دبستاني مي توان قائل شد و آن را
دوره اي براي نگهداري ، مراقبت و آموزش و پرورش قبل از دبستان كودكاني مي دانند كه در سنين پيش دبستاني بسر مي برند. يعني مي توان معناي سني براي آن قائل شد . محدوده سني اين دوره در كشورهاي گوناگون متفاوت است :
در آلمان شامل كودكان 3 تا 6 ساله مي شود. در انگلستان معمولاً كودكان بين سنين 2 تا 5 سال ، در مؤسساتي از جمله مهدكودكها و كودكستانها به آموزش و پرورش مشغول هستند. در بلژيك اين دوره شامل 5/2 ساله تا 6 ساله مي شود در روسيه كودكان بين 2 ماهگي تا 7 سالگي در مهد كودكها و كودكستانها پذيرفته مي شوند. در ايتاليا كودكان زير 3 سال را در مهدكودك و 3 ساله تا 6 ساله را در كودكستانها
مي پذيرند. در ژاپن كودكستانها ، كودكان 3 تا 5 ساله را مي پذيرند . در هند آموزش و پرورش پيش دبستاني به كودكان 5/2 ساله تا 6 ساله اختصاص دارد. در فرانسه كودكان از 2 سالگي تا 6 سالگي و در سوريه كودكاني كه سه سال تمام داشته باشند به مراكز پيش دبستاني راه مييابند . و در استراليا نيز كودكان 3 تا 5 ساله را در كودكستانها مي پذيرند.
بهرحال در مجموع چنين مي توان نتيجه گرفت كه معمولاً در مهدهاي كودك به نگهداري و مراقبت و آموزش كودكان زير شش سال ميپردازند ، كه اين كودكان نيز در كشورهاي مختلف به گونه هاي متفاوتي طبقه بندي مي شوند. نمونه اي از طبقه بندي كه در كشور ما نيز بهمين صورت است و متداولترين طبقه بندي براي كودكان 3 ماهه تا 6 ساله است به قرار زير مي باشد :
1 از 3 ماهگي تا 18 ماهگي كودكان شيرخوار
2 از 18 ماهگي تا 3 سالگي كودكان نوپا
3 از 3 تا 5 سالگي كودكان كودكستاني يا نوباوه
4 از 5 تا 6 سالگي كودكان آمادگي

همچنانكه در اين طبقه بندي ملاحظه مي شود در كودكستان به آموزش و پرورش كودكان 3 ساله تا سن آمادگي پرداخته مي شود كه پنج سال تمام مي باشد. و سپس كودك آخرين سال قبل از دبستان را در دوره آمادگي ميگذراند كه براي آشنايي با محيط تحصيلي و آمادگي تحصيل براي ورود به كلاس اول ابتدائي
مي باشد.
ـ نيازهاي كودكان پيش دبستاني
تحقيقات روانشناسي كودك نشان داده است كه اگر بخواهيم افرادي سالم به بار آوريم بايد احتياجات عمده كودكان را تأمين نمائيم . اگر چنين احتياجاتي برآورده نشود رفتار آنها در همان موقع و حتي در بزرگي حاكي از اين كمبود خواهد بود. مثلاً اگر هيچ وقت به كودك اين اجازه داده نشود كه براي خود مستقلاً فكر كند و تصميم بگيرد ، در بزرگي فردي خواهد شد عاجز از هر گونه استقلال فكري و تصميم گيري و هميشه منتظر ديگران خواهد بود تا برايش تصميم بگيرند و آن اعتماد و احساس احترام به خود كه در نتيجه استقلال فردي بوجود مي آيد در او بوجود نخواهد آمد يا مثلاً اگر كودكي باندازه كافي غذا نداشته باشد تمام عمرش فردي عليل و ضعيف خواهد بود و اين فرد نحيف در آينده قدرت يادگيري و كار كردن و تامين معاش را نخواهد داشت .
روانشناسي تربيتي ، در پي بردن به اين نيازها و چگونگي رفع آنها به ما كمك مي كند. اين نيازها عبارتند از : نيازهاي جسمي ، عقلي ، عاطفي ، اجتماعي ، مذهبي ، اخلاقي ، و تحصيلي . برنامه هاي مراكز آموزش قبل از دبستان نه تنها بايد به رفع اين نيازها مبادرت ورزند بلكه بايد به رشد تواناييهاي كودك كمك كنند.
در اينجا مختصراً به هر يك از نيازها پرداخته ميشود :
1- نيازهاي جسمي
از نظر رشد جسماني ، كمك به هماهنگي عضلات يكي از هدفهاي عمده است . تمرينات جسماني اثرات فراوان و مختلفي روي دستگاههاي بدن دارند. اندازۀ شكل بدن بخصوص در زمان رشد ، بطور قابل ملاحظه اي تحت تاثير و نفوذ مقدار نوع تمرينات بدني قرار مي گيرد و استخوانها در زمان رشد ، خود را بافشاري كه به آنها وارد ميشود وفق مي دهند. از آنجا كه مقاومت استخوانها در مقابل شكستگي در درجه اول به قطر عرضي ، آن بستگي دارد لذا ضخيم شدن استخوان از نظر پزشكي اهميت دارد.
از طرف ديگر تمرينات بدني اثرات مهمي بر روي تركيبات جسماني و متابوليزم چربيها در بدن دارد . چاقي در سنين كودكي به چاقي در بزرگسالي منجر مي شود. و يكي از عوامل اصلي كمك كننده به بروز بيماريهاي قند ، فشار خون ، سرطان و همچنين موجب تصليب شريانهاي زودرس ميشود.
براي كسب مهارت در به كار بردن عضلان بزرگ از اسباب بازيهاي گوناگون ميداني بايد استفاده شود. بازيهاي پر جنب و جوش و فعاليتهاي موزون كه تمام اعضاي بدن را به كار مياندازد به رشدو هماهنگي عضلات كمك فراواني مي كند. مانند پريدن ، خزيدن ، طناب بازي كردن ، جست و خيز كردن ، لي لي كردن ، كشيدن ، پرتاب كردن و گرفتن ، غل دادن ، خم شدن ، بالا رفتن ، سر خوردن و شنا كردن و كارهاي ديگر .
2- نيازهاي عقلي
تحقيقاتي كه درباره رشد فكري اطفال بعمل آمده نشان ميدهد كه طفل درهر مرحله از رشد ، محيط خود را به نحوي مي بيند و جهان براي او معناي خاصّي دارد. بنابراين ، آموزش هر موضوعي در هر سني به طفل ، مستلزم اين است كه آن موضوع را بهمان نحوي كه طفل محيط خود را درك مي كند و در همان معناي خاصي كه جهان براي او دارد در بياوريم .
فعاليت هاي حسي كه كودك را با محيط خارج مرتبط ميسازد باعث ميشود كه كودك بوسيلۀ تمرينات دائمي مبتني بر مشاهده ، مقايسه و حس تشخيص ، قواي عقلي خود را پرورش دهد. بدين ترتيب كودك بتدريج با دنياي خارج و محيطي كه در آن زندگي ميكند خو گرفته و بر فهم و ادراك خود مي افزايد . و هر چه تحرك محيطي در مورد ياد دادن درك صحيح حس هاي مختلفه بيشتر باشد بهمان اندازه نيز قواي عقلاني كودك تقويت يافته و رشد آن آسانتر ميشود.

دانلود نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش


برچسب: نقش مراكز آموزشي پيش از دبستان در ايجاد آمادگي كودكان براي ورود به نظام رسمي آموزش و پرورش، نقش مراكز آموزشي، پيش از دبستان، ايجاد آمادگي، كودكان، ورود به نظام رسمي، آموزش و پرورش، پروژه، پژوهش، پايان نامه، مقاله، تحقيق، دانلود پروژه، دانلود پژوهش، دانلود پايان نامه، دانلود مقاله، دانلود تحقيق،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۷:۰۲ توسط:نادر مقدس موضوع: علوم انساني

طرح توجيهي آموزشگاه خياطي

برچسب ها : طرح توجيهي آموزشگاه خياطي , طرح توجيهي , طرح توجيهي آموزشگاه خياطي

طرح توجيهي آموزشگاه خياطي

همراه با جداول سرمايه ، محاسبه نقطه سر به سر و محاسبه نرخ بازگشت سرمايه و جداول هزينه ها ، حقوق و دستمزد

دانلود طرح توجيهي آموزشگاه خياطي

طرح توجيهي
طرح توجيهي آموزشگاه خياطي
دسته بندي طرح توجيهي صنعتي
فرمت فايل docx
حجم فايل 25 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 13

درس كارآفريني

طرح توجيهي يا طرح كسب و كار ( طرح بازاريابي )

عنوان:

خياطي

همراه با جداول سرمايه ، محاسبه نقطه سر به سر

و محاسبه نرخ بازگشت سرمايه و جداول هزينه ها ، حقوق و دستمزد

كليدواژه:

طرح تجاري ،‌ طرح كسب و كار ، طرح توجيهي ،‌ سرمايه ،‌ نرخ باز گشت سرمايه ، نقطه سر به سر ، هزينه .

فهرست مطالب

1- خلاصه مديريتي.. 3

2- نوع صنعت ، سازمان ، محصولات و خدمات.. 4

- نقاط قوت اساسي: 4

- نقاط ضعف اساسي: 4

- تهديدات قابل ملاحظه: 4

- فرصتهاي قابل ملاحظه: 5

3- برنامه بازاريابي.. 5

4- رقابت، حساسيت ها و خطر ها: 5

قيمت گذاري: 6

تبيلغات: 6

توزيع: 6

5 ـ برنامه هاي طرح و توسعه : 7

6 ـ چارچوب قانوني و عوامل اجتماعي و محيطي.. 7

7- بر آورد نيروي انساني مورد نياز : 7

ـ بر آورد فضاي مورد نياز طرح : 7

منابع تامين سرمايه. 8

8- ساختار سازماني.. 8

9- برنامه زمان بندي.. 9

10- ريسك ها ، مشكلات و مفرضات اساسي.. 10

11- برنامه مالي.. 10

صورت حساب سود و زيان سال اول. 11

پيش بيني ترازنامه در پايان سال اول. 12

12- پيشنهادها 13

13- ضمائم. 13

دانلود طرح توجيهي آموزشگاه خياطي


برچسب: طرح توجيهي آموزشگاه خياطي، طرح توجيهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۶:۱۸ توسط:نادر مقدس موضوع: كسب و كار

پاورپوينت مسجد گوهرشاد شامل 27 اسلايد بدون فيلم

برچسب ها : پاورپوينت مسجد گوهرشاد , پاورپوينت مسجد گوهرشاد , مسجد گوهرشاد , پروژه مسجد گوهرشاد , گوهر شاد , مسجد , فيلم مسجد گوهر شاد

پاورپوينت مسجد گوهرشاد

پروژه اي درمورد مسجد گوهر شاد درفايل پاورپوينت شامل 27 اسلايد بدون فيلم

دانلود پاورپوينت مسجد گوهرشاد

پاورپوينت مسجد گوهرشاد
مسجد گوهرشاد
پروژه مسجد گوهرشاد
گوهر شاد
مسجد
فيلم مسجد گوهر شاد
دسته بندي معماري
فرمت فايل ppt
حجم فايل 1412 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 27

معرفي مسجد گوهر شاد

•مسجد جامع گوهرشاد مشهد، يكي از مسجدهاي مشهور ايران و جهان اسلام و يادگاري ارزشمند و ماندگار از هنر و معماري تيموريان است. عمليات احداث اين بنا به همت گوهرشاد آغا، دختر امير غياث الدين ترخان، همسر شاهرخ بن تيمور گوركاني و در دوران استانداري پسرش بايسنقر ميرزا، به سال ۸۱۸ ق/۷۹۴ ش در ضلع جنوبي حرم رضوي آغاز شد و در سال ۸۲۱ ق/۷۹۷ ش به اتمام رسيد.

ساخت بناي مسجد جامع گوهرشاد توسط معمار معروف عصر تيموريان، قوام الدين بن زين الدين شيرازي و با استفاده از آجر و گچ و به شيوه معماري اسلامي در شرق صورت گرفت. بانو گوهرشاد يكي از زنان نامدار عصر تيموري است كه مورد احترام امير گوركاني بوده، در امور مملكتي مورد مشورت قرار مي‌گرفت. نام او در دو محل از بناي مسجد، يكي در بالاي درِ ورودي ايوان دارالسياده و ديگري در كتيبه ايوان مقصوره با خط زيباي شاهزاده بايسنقر ميرزا با كاشي معرق به عنوان باني مسجد نگاشته شده و به يادگار مانده است.
. مسجد گوهرشاد مشهد، وسيع‌ترين مسجد موجود در مجموعه بناهاي آستان قدس رضوي است و صحن آن با ۲۸۵۰ مترمربع مساحت از نظر قدمت، كهن‌ترين صحن مي‌باشد كه در جنوب حرم مطهر امام رضا عليه السلام احداث شده است.

وسعت كل مسجد جامع گوهرشاد مشهد ۹۴۱۰ مترمربع است و از جهت شمال با عرض ۸۷ متر به رواق دارالسياده و دارالحفاظ، از جنوب با عرض ۶۵/۹۸ متر به صحن قدس، از شرق با طول ۳۰/۱۰۹ متر به رواق در دست احداث امام خميني قدس سره (صحن موزه سابق)و از غرب با طول ۱۰/۱۰۷ متر به بست شيخ بهايي محدود شده است. صحن مسجد تقريبا مربعي است به مساحت ۲۸۵۰ متر به طوري كه ۳۰/۵۶ متر طول و ۶۵/۵۱ متر عرض دارد و از نظر وسعت، نهمين صحن از مجموعه ده صحن قديمي و جديد در اماكن متبركه رضوي است.

مسجد گوهرشاد مركب از يك صحن، چهار ايوان و يك گنبد فيروزه‌اي و دو گلدسته زيبا و هفت شبستان است و به جهت قدمت تاريخي، سبك معماري و زيبايي‌هاي هنري يكي از مهمترين آثار باستاني مشهد و صنعت معماري ايران اسلامي مي‌باشد كه مورد علاقه زائران و مجاوران است و به عنوان يكي از جاذبه‌هاي مذهبي تاريخي و فرهنگي مورد توجه و بازديد باستان شناسان، جهانگردان و ديگر علاقه‌مندان مي‌باشد.

مسجد جامع گوهرشاد، داراي چهار ايوان با سردرهاي مرتفع مي‌باشد كه به قرينه در وسط چهار ضلع مجموعه مسجد بنا گرديده، بزرگترين آن‌ها ايوان مقصوره نام دارد كه در ضلع جنوبي (قبله) صحن واقع است. و داراي ۳۵ متر طول با عرض‌هاي مختلف ۱۳ تا ۱۵ متر و ارتفاع سردر ايوان ۲۷ متر و تا گنبد ۴۰ متر و قطر پايه‌ها در دو طرف ۶ متر و ارتفاع مناره‌ها ۴۱ متر و ارتفاع تا عرقچين ۲۹ متر و محيط گنبد از بيرون ۸۵/۶۱ متر مي‌باشد.

دانلود پاورپوينت مسجد گوهرشاد


برچسب: پاورپوينت مسجد گوهرشاد، مسجد گوهرشاد، پروژه مسجد گوهرشاد، گوهر شاد، مسجد، فيلم مسجد گوهر شاد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۵:۴۸ توسط:نادر مقدس موضوع: پاورپوينت

بررسي و تحليل عمليات رواني عليه جوانان كشور در سال 1386 و ارائه راهبردهاي مقابله با آنها

بررسي و تحليل عمليات رواني عليه جوانان كشور در سال 1386 و ارائه راهبردهاي مقابله با آنها

 

برچسب ها : بررسي و تحليل عمليات رواني عليه جوانان كشور در سال 1386 و ارائه راهبردهاي مقابله با آنها , تحليل عمليات رواني , جوانان , سال 1386 , رسانه هاي بيگانه , عمليات رواني , پژوهش , مقاله , تحقيق , پروژه , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود تحقيق , دانلود پروژه

دسته: علوم اجتماعي
فرمت فايل: docx
حجم فايل: 350 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 224

در تمامي جوامع بشري جوانان از سرمايه هاي اصلي و كارآمد كشور به حساب آمده و به عنوان آينده سازان جامعه همواره مورد توجه مسئولان و سردمداران بوده اند

 

خريد

بررسي و تحليل عمليات رواني عليه جوانان كشور در سال 1386 و ارائه راهبردهاي مقابله با آنها

 

در تمامي جوامع بشري جوانان از سرمايه هاي اصلي و كارآمد كشور به حساب آمده و به عنوان آينده سازان جامعه همواره مورد توجه مسئولان و سردمداران بوده اند. در كشور عزيز اسلامي ايران نيز جوانان برمند اسلام چه در صحنه انقلاب و چه در صحنه هاي حماسه آفرين 8 سال دفاع مقدس نقش به سزائي را ايفاء نموده و همانند جوانان صدر اسلام، ياري كننده رسول مكرم اسلام بوده و بناي حكومت نبوي را با تلاش و توان جواني خويش به ثمر رسانده و همواره در كنار حضرات معصومين ثمره وجودي اسلام را حفظ كرده اند و هم اكنون نيز با نداي لبيك خويش به مقام عظماي ولايت، سردمدار بر افراشتن پرچم اقتدار اسلام ناب محمدي در عرصه سياست جهاني مي باشند و اقتدار نظام اسلامي را حافظ بوده و خواهند بود .

در واقع، عمليات رواني كه مفهوم اصلي اين تحقيق است، از مفاهيمي است كه تا به حال تعاريف متعدد و گوناگوني براساس شرايط استفاده از آن ارائه شده است. صلاح نصر از نويسندگان مصري در تعريف عمليات رواني مي‌گويد: عمليات رواني همان جنگ كلمه و عقيده است، خواه به صورت مخفي، آشكار، شفاهي و يا كتبي باشد. اساساً سلاحي است كه به انسان و عقل او توجه دارد و هرگاه امكان برقراري ارتباط عاطفي با مخاطب را داشته باشد مي‌تواند به اعماق او نفوذ كند.

با قدري تامل در حجم برنامه‌هاي منتشر شده توسط رسانه هاي بيگانه كهبا توجه به محتواي برنامه‌ها، سابقه و دست‌اندركاران آنها، هيچ كدام دوست و حاميمنافع ملت ايران محسوب نمي‌شوند، مي‌توان به ادراكي از علت اين موضوع رسيد. رسانه هاي بيگانه درتلاش مذبوحانه براي سياه جلوه دادن ايران اسلامي و نااميد كردن جوانان از شرايط موجود و آينده روشن مي‌باشند.

هر چند در عدم درستي اين رسانه ها و سرمايه‌گذاران و هسته‌هاي اصليآنها با ايران اسلامي شكي نيست اما به نظر مي‌رسد كه نماياندن مطامع ومنافعي كه ايندستگاه‌ها خبر پراكني در پي آن هستند ونيز اثبات اهداف مزدورانه آنها چندان سهلوآسان نيست.

 

فهرست مطالب:

فصل اول: كليات تحقيق 3

فصل دوم: مباني نظري تحقيق 13

فصل سوم: ارائه و تحليل داده هاي جمع آوري شده از رسانه هاي بيگانه 39

فصل چهارم : تعيين فرصتها، تهديدها، نقاط قوت، نقاط ضعف و ارائه راهبردهاي مقابله با عمليات رواني 141

منابع 149

پيوستها 153

 

خريد


برچسب: بررسي و تحليل عمليات رواني عليه جوانان كشور در سال 1386 و ارائه راهبردهاي مقابله با آنها، تحليل عمليات رواني، جوانان، سال 1386، رسانه هاي بيگانه، عمليات رواني، پژوهش، مقاله، تحقيق، پروژه، دانلود پژوهش، دانلود مقاله، دانلود تحقيق، دانلود پروژه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۵:۰۷ توسط:نادر مقدس موضوع: علوم انساني

پاورپوينت سقف طاق ضربي

دسته بندي عمران و ساختمان
فرمت فايل ppt
حجم فايل 404 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 28

عنوان پروژه

—1)سقف تيرچه بلوك
—2)سقف طاق ضربي
—3)سقف چوبي
—4)كرميت
—5)كامپوزيت
—6)پلي استايرن
—.... .

مقدمه

—طاقها : براي پوشش دهانه هاي كم عمق يعني دهانه هايي كه عمق آن كمتر از عرض دهانه طاق است نظير درگاه ها و لنگه طاقها به كار برده مي شود
—
—طرز اجراي پوشش ها
—1) طاقهاي رومي : عبارتند از طاقهايي كه آجرچيني و يا سنگ چيني آنها به همان خوبي است كه ديوارهايي طاق روي آن زده مي شود
—2) طاقهاي تيغه اي : در اين نوع طاق زني آجرها را برخلاف دو نوع قبلي كه پهنا روي هم قرار مي دهند
—3) طاقهاي دورچين : به جز طاق،زينتهاي فوق الذكر كه بيشتر درطاق مخازن از آن استفاده ميشود در پوششهاي قبلي نوع ديگري آجرچيني بهعمل مي آيد كه به دوره چيني معروف است .
—
—4) طاقهاي ضربي :
—اين نوع سقف ها در سالهاي نه چندان دور كاربرد بسيار فراواني داشت كه كاربرد آن به دلايل زير بود:
—- سرعت اجراي بالا
—- در دسترس بودن مصالح
—- عدم نياز به تخصص اجراي بالا
—سيستم طاق ضربي يكي از قديمي ترين و سنتي ترين نوع سقف هاي رايج در كشور مي باشد.
—جهت اجراي اين سقف بين دو تير موازي كه در اصطلاح به آن پل گفته ميشود تيرهاي فرعي به موازات هم و عمود بر پل ها نصب ميشوند.
 
طاق كسري:بزرگترين طاق ضربي جهان
 
 

 

دانلود پاورپوينت سقف طاق ضربي

برچسب ها : پاورپوينت سقف طاق ضربي , پاورپوينت سقف , طاق ضربي , پروژه طاق ضربي , پاورپوينت سقف طاق ضربي , سقف


برچسب: پاورپوينت سقف طاق ضربي، پاورپوينت سقف، طاق ضربي، پروژه طاق ضربي، سقف،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۵۴:۳۳ توسط:نادر مقدس موضوع: پاورپوينت

دانلود پاورپوينت كنترل هاي داخلي


فرمت فايل: pptx
حجم فايل: 978 كيلوبايت
تعداد صفحات فايل: 56

دانلود پاورپوينت ارائه كلاسي با عنوانكنترل هاي داخلي در حجم 56 اسلايد همراه با تصاوير و توضيحات كامل ويژه ارائه كلاسي درس حسابرسي رشته هاي حسابداري و مديريت در مقطع كارشناسي و درس حسابرسي پيشرفته رشته حسابداري در مقطع كارشناسي ارشد

درباره اين فايل انتقادي داريد؟

راه هاي تماس با ما:

تماس با ما

شماره تماس : 09010318948

 

 

خريد

عنوان: دانلود پاورپوينت كنترل هاي داخلي

دسته: حسابداري- مديريت (ويژه ارائه كلاسي درس حسابرسي و حسابرسي پيشرفته در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد)

فرمت: پاورپوينت (قابل ويرايش)

تعداد اسلايد: 56 اسلايد

اين فايل در زمينه "كنترل هاي داخلي"مي باشد كه در حجم 56 اسلايد همراه با توضيحات كامل تهيه شده است كه مي تواند به عنوان سمينار درس حسابرسي در سطح كارشناسي رشته هاي حسابداري و مديريت و همچنين درس حسابرسي پيشرفته در سطح كارشناسي ارشد رشته حسابداري مورد استفاده قرار گيرد. بخشهاي عمده اين فايل شامل موارد زير مي باشد:

مقدمه

معناي كنترل داخلي

اهداف ساختار كنترل داخلي

ضرورت وجود كنترل هاي داخلي

كنترل هاي داخلي حسابداري در برابر كنترل هاي داخلي اداري

ابزارهاي دستيابي به كنترل داخلي

محيط كنترلي

طرز تفكر مديريت و نحوه اجراي آن

طرح سازماني

روش هاي مديريت نيروي انساني

پيش بيني هاي مالي و بودجه

حسابرسي داخلي

وجه تمايز و اشتراك بين حسابرسان داخلي و حسابرسان مستقل

سيستم حسابداري

مستندات كافي

فهرست حساب ها

دستورالعمل هاي اجراي رويه ها و روش هاي حسابداري

روش هاي كنترل

محدوديت هاي كنترل داخلي

نقش ها و مسئوليت ها

كنترل داخلي در سيستم هاي كامپيوتري

كنترل هاي سازماني در يك مركز كامپيوتر

كنترل هاي سازماني و تقلب كامپيوتري

مستندسازي

كنترل هاي سخت افزار

ايمني پرونده ها و تجهيزات

كنترل اطلاعات ورودي و كنترل پردازش

كنترل هاي متداول برنامه اي

كنترل هاي اطلاعات خروجي

مسئوليت هاي كنترلي حسابرسان داخلي

كنترل در كامپيوترهاي كوچك

سيستم هاي پيشرفته

كسب شناخت كافي از ساختار كنترل داخلي براي برنامه ريزي حسابرسي

پرسشنامه كنترلهاي داخلي

شرح نوشته سيستم كنترل داخلي

نمودگر سيستم كنترل داخلي

آزمون شناخت سيستم

برآورد احتمال خطر كنترل و طراحي آزمون هاي اضافي كنترل ها

اجراي آزمون هاي اضافي كنترل ها

نرم افزار حسابرسي

برآورد مجدد احتمال خطر كنترل و طراحي آزمون هاي محتوا

چارچوب مفهومي كوزو

حسابرسي داخلي مدرن

پاورپوينت تهيه شده بسيار كامل و قابل ويرايش بوده و به راحتي مي توان قالب آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن كليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است.

 

خريد

برچسب ها : دانلود پاورپوينت كنترل هاي داخلي , دانلود پاورپوينت كنترل هاي داخلي , معناي كنترل داخلي , اهداف ساختار كنترل داخلي , ضرورت وجود كنترل هاي داخلي , كنترل هاي داخلي حسابداري در برابر كنترل هاي داخلي اداري , ابزارهاي دستيابي به كنترل داخلي , محيط كنترلي , طرز تفكر مديريت و نحوه اجراي آن , طرح سازماني , روش هاي مديريت نيروي انساني , پيش بيني هاي مالي و بودجه , حسابرسي داخلي , وجه تمايز و اشتراك بين


برچسب: دانلود پاورپوينت كنترل هاي داخلي، معناي كنترل داخلي، اهداف ساختار كنترل داخلي، ضرورت وجود كنترل هاي داخلي، كنترل هاي داخلي حسابداري در برابر كنترل هاي داخلي اداري، ابزارهاي دستيابي به كنترل داخلي، محيط كنترلي، طرز تفكر مديريت و نحوه اجراي آن، طرح سازماني، روش هاي مديريت نيروي انساني، پيش بيني هاي مالي و بودجه، حسابرسي داخلي، وجه تمايز و اشتراك بين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۴۸:۴۵ توسط:نادر مقدس موضوع: پاورپوينت

دانلود مستقيم چارچوب نظري پايان نامه روانشناسي با موضوع مسئوليت پذيري

درباره اين فايل انتقادي داريد؟

راه هاي تماس با ما:

تماس با ما

شماره تماس : 09010318948

 

 

 

خريد

چارچوب نظري پايان نامه روانشناسي با موضوع مسئوليت پذيري

در 17  صفحه ورد قابل ويرايش با فرمت doc

توضيحات: فصل دوم پايان نامه كارشناسي ارشد (پيشينه و مباني نظري پژوهش)

همراه با منبع نويسي درون متني به شيوه APA جهت استفاده فصل دو پايان نامه

توضيحات نظري كامل در مورد متغير

پيشينه داخلي و خارجي در مورد متغير مربوطه و متغيرهاي مشابه

رفرنس نويسي و پاورقي دقيق و مناسب

منبع :    انگليسي وفارسي دارد (به شيوه APA)

نوع فايل:     WORD و قابل ويرايش با فرمت doc

 

قسمتي از متن مباني نظري و پيشينه

چارچوب نظري پايان نامه روانشناسي با موضوع مسئوليت پذيري

مسئوليت پذيري:

 

مسئوليت حالتي كه طي آن شخص نقش و اثر خود را در عوارض  و نتايج يك اقدام، فعاليت يا رفتار مي پذيرد. شرايط فرد بزرگسالي كه قادر است مقررات ، آداب ، رسوم، و معيارهاي اخلاقي ، اجتماعي ، شغلي و  . . . را رعايت كند و در صورت عدم رعايت ، عوارض و نتايج نامطلوب آن را نيز پذيرا مي باشد. يكي از ويژگي هاي فرد اين است كه نقش هاي اجتماعي خود را مي پذيرد و در جهت انجام وظايف خود تلاش مي كند (ساعتچي ، 1377). فردي كه مسئوليت كاري را بر عهده مي گيرد مي پذيرد كه يك سري فعاليت هايي را انجام دهد يا براي انجام اين كارها توسط ديگران نظارت داشته باشد(سرتو  ، 2004، به نقل از اونگرانو،2012).

 

گاف (1968) معتقد است كه مسئوليت پذيري به معناي در نظر داشتن پيامد رفتار خود و قابل اعتماد و اطمينان بودن در رفتار، و احساس تعهد به ساختار اجتماعي بزرگتر مي باشد.

 

مسئوليت پذيري[1]، يكي از ابعاد شخصيت سالم و ويژگي بسيار مهمي در كلاس درس و زندگي روزمره است و والدين، مشاوران و معلمان، نقش مهمي براي كمك به دانش آموزان در كسب مسئوليت پذيري مدرسه، خانواده و اجتماع بر عهده دارند. براي ايجاد حس مسئوليت پذيري، روش ها و راهكار هايي تدوين شده است كه معلم مي تواند آن ها را در كلاس خود اجرا نمايد(حسين پور، درويشي و سوداني،1389).

 

مسئوليت‌پذيري يعني قابليت پذيرش پاسخ‌گويي و به عهده گرفتن كاري كه از كسي درخواست مي‌شود و شخص حق دارد كه آن را بپذيرد و يا رد كند. مسئوليت با وظيفه تفاوت دارد، وظيفه كاري است كه يك نفر به ديگري محول مي‌كند و بايد حتما انجام بگيرد. در واقع مسئوليت انتخابي آگاهانه است. كودكي كه از ابتدا امكان استقلال به او داده شده باشد، آمادگي بيش‌تري براي پذيرفتن مسئوليت خواهد داشت. مسئوليت‌پذيري بخشي از رشد شخصيت كودك است. كودك از سن دو تا سه سالگي نياز ديگران و اهميت دادن به آن و نيز انتظارات ديگران از خويش را درك مي‌كند و اين روند، حس مسئوليت‌پذيري را در او ايجاد مي‌كند. پدر و مادر بايد الگوي اين مسئوليت‌پذيري را به او بياموزند، زيرا اگر پروسه‌ي مسئوليت‌پذيري به درستي در تربيت فرد شكل نگيرد، بعد از هجده سالگي، زماني كه شخصيت فرد شكل گرفت، ديگر نمي‌توان او را تغيير دارد، در اين صورت يا بايد خانواده خود را با او وفق بدهد يا او را مجبور كند كه با محيط خانواده سازگار شود و اگر اين شخص نتواند خود را با خانواده هماهنگ كند بهتر است از خانواده جدا شود و زندگي مستقلي براي خويش تدارك ببيند(احمدي و رمضاني،1386).

 

 

 

[1] - responsibility

 

خريد

برچسب ها : چارچوب نظري پايان نامه روانشناسي با موضوع مسئوليت پذيري , چارچوب نظري پايان نامه روانشناسي با موضوع مسئوليت پذيري


برچسب: چارچوب نظري پايان نامه روانشناسي با موضوع مسئوليت پذيري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۵۳:۱۹ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

دريافت مستقيم پرمخاطب ترين فايل هاي مباني و پيشينه نظري,مرجع فايل انلاين

 

دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش درباره درمان وجودي ( فصل دوم پايان نامه )


دريافت انلاين مباني نظري و پيشينه پژوهش با موضوع اعتياد,مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش بررسي درمان هاي هيپنوتراپي,مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش شادكامي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش بررسي خودكارآمدي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش درباره درمان وجودي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش اختلال اضطراب اجتماعي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش شادكامي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم پركاربردترين فايل ها ,مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل پيشينه پژوهش و مباني نظري تنظيم شناختي هيجان,مرجع فايل آنلاين

 

دريافت انلاين فايل پيشنه پژوهش و مباني نظري خلاقيت (فصل دو),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم فايل فصل دوم مباني نظري و پيشينه پژوهش حمايت اجتماعي,مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم فايل پيشينه پژوش و مباني نظري حمايت اجتماعي (فصل دو),مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل حساسيت زدايي از طريق حركات چشم و پردازش مجدد[1] (درمان با روش EMDR),مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش جهت گيري مذهبي (فصل دو),مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل پيشينه پژوهش و مباني نظري تنظيم شناختي هيجان,مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم پركاربردترين فايل ها ,مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش شادكامي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش اختلال اضطراب اجتماعي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش درباره درمان وجودي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين

 

دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش جهت گيري مذهبي (فصل دو),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم فايل فصل دوم مباني نظري و پيشينه پژوهش حمايت اجتماعي,مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل حساسيت زدايي از طريق حركات چشم و پردازش مجدد[1] (درمان با روش EMDR),مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل پيشينه پژوهش و مباني نظري تنظيم شناختي هيجان,مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش بررسي خودكارآمدي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش شادكامي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش اختلال اضطراب اجتماعي ( فصل دوم پايان نامه ),مرجع فايل آنلاين


دريافت مستقيم مباني نظري و پيشينه پژوهش بررسي درمان هاي هيپنوتراپي,مرجع فايل آنلاين


دريافت فايل مباني نظري و پيشينه پژوهش درباره درمان وجودي ( فصل دوم پايان نامه )


دريافت انلاين مباني نظري و پيشينه پژوهش با موضوع اعتياد,مرجع فايل آنلاين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۳۱:۴۱ توسط:نادر مقدس موضوع: مباني و پيشينه نظري

دوپينگ و داروهاي غيرمجاز ورزشي

   
دسته بندي تربيت بدني و علوم ورزشي
فرمت فايل doc
حجم فايل 42 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 82

دوپينگ و داروهاي غيرمجاز ورزشي

قسمتهايي از متن و فهرست:

طرح تحقيق

دوپينگ نوعي تقلب در ورزش است و هيچگونه جايگجاه مثبتي در ورزش ندارد و به همين دليل نياز به ان هيچگونه الزامي نيست ولي در بعضي موارد ديده مي شود كه بعضي از ورزشكاران براي رسيدن به سكوي قهرماني است به دوپينگ مي زنند بدون آن كه بدانند چه اثرات بدي بروي ان ها مي گذارند به همين دليل من اين موضوع تحقيق و انتخاب كردم تا به اين وسيله ورزشكاران را از اثرات مضر دوپينگ مطلع سازم به همين دليل فكر مي كنم يكي از نيازهاي جامعه ورزشي داشتن اصلاحات لازم درباره اين موضوع است پس آرزو مي كنم كه توانسته باشم قدمي هر چند كوچك در ين راه بسيار طولاني بود داشته باشم در هيمن راستا نظر شما را به سخنان (خوان آنتونيوهامادانش) رئيس كميته بين  المللي المپيك جلب مي كنم.

«دوپينگ نوعي تقلب است . دوپينگ خويشاوند مرگ است؛ مرگ فيزيولوژيكي است كه در اثر تغييردادن شديد و گاها غيرقابل برگشت فرايندهاي طبيعي بدن از طريق دستكاريهاي غيرعادلانه روي مي دهد. مرگ فيزيولوژيكي است كه در طي سالهاي اخير موارد تكان دهنده اي از ان مشاهده شده است. دوپينگ مرگ روحي و عقلي است، زيرا فرد موافقت مي كند كه تقلب كند  و توانايي هاي خود را ناديده بگيرد، با توسل به دوپينگ ناتواني و بي كفايتي خود را مي پو سعي مي كند مافوق توان و قدرت خويش باشد و نهايتا دوپينگ مرگ اخلاقي است زيرا موجب مي شود كه فرد خاطي توانايي قوانين موجود در جوامع انساني را زير پا بگذارد»

مقدمه

همگام با پيشرفت سايرعلوم، دنياي طب و دارو نيز دچار تغيير و تحولاتي مي شود يك سري داروهاي  جديد وارد بازار گشته و يك سري داروها مصرفشان منسوخ مي گردد. متاسفانه همواره يك عدد از اين پيشرفتها استفاده سوء مي برند و در همين راستا، استعمال داروها نيروزا و محرك در ورزش يكي از مسائلي است كه جوامع كنوني با آن روبرو هستند و از يك طرف ديگر، شوق شهرت طلبي  عنوان پرستي مصرف اينگونه داروها را وسوسه كرده و بر آن دامنه مي زند. ...

...

داروهاي محرك

اولين گروه از داروي ممنوعه داروهاي محرك هستند و تا كنون متجاوز از 40 نوع داروي محرك در ورزش ممنوع اعلام شده است . مسلما توضيح كامل ه رتك تك آنها از حوصله اين كتاب خارج بوده و فقط داروي محرك پرمصرف يعني آمفتامين ، كوكائين ، كافئين استريكنين، متيل فنيدات، افدرين و پمولين در اينجا توضيح داده مي شود. تركيبات فوق بيشتر در رشته هاي دو و ميداني، دوچرخه سواري و فوتبال كه لازم است ورزشكار مسافت طولاني را طي كند مصرف مي شوند  و استعمال آنها موجب مي گردد كه ورزشكار احساس خستگي نكرده و از طرف ديگر با بالا بردن سطح آگاهي و هوشياري ذهني قدرت و كارآيي ي را در حين مسابقه دوچندان مي كند.

در مورد هر كدام از داروها درباره تاريخچه، مكانيستم اثر، اثرات آن روي بدن و عوارض شرح داده مي شوند و سعي مي گردد اين توضيحات با ذكر نمونه اي از ورزشكاران دو پينگي همراه باشد.

آمفتامين Amphetamine

آمفتامين قويترين داروي محرك اعصاب است. اين دارو در اواخر سال 1920 تهيه و در سال 1936 وارد دنياي طب گرديد. سوء استفاده از اين دارو از سال 1940 آغاز شد بطوري كه در جنگ جهاني دوم در ميان سربازان ارتش مصرف بالايي داشت و آن هم شكل استنشاقي دارو بود. در آن موقع به مصرف كنندگان آمفتامين RUN مي گفتند. آمفتامين ارتباط نزديكي با آلكالوئيد Cathinone دارد، اين آلكالوئيد از برگهاي گياهي بنام Khat , Catha Edulis كه در خاورميانه و آفريقا يافت مي شود بدست مي آيد. جويدن برگهاي تازه اين گياه منجر به علائم و اثراتي مي گردد كه از امفتامين غيرقابل افتراق است. ...

...

فصل اول

طرح تحقيق......................... 4

مقدمه .......................... 5

فصل دوم.................................. 8

تاريخچه دوپينگ.............................. 9

تعريف دوپينگ............................ 12

تقسيم بندي و انواع دوپينگ............. 12

فصل سوم

دوپينگ خون و عوارض آن.................. 17

فرضيه ها و وسوالات دوپينگ خون.............. 27

فصل چهارم

دوپينگ داروهاي محرك .............................. 29

سوالها و فرضيه هاي دوپينگ دارو محرك.............. 54

فصل پنجم

هورمون هاي پپتيدي...................... 55

ارتيروپويتين...................................... 61

انسولين...................................... 62

ماري جوآنا.......................... 63

سوالات و فرضيه هاي هورمون و مارج جوانا........ 71

فصل ششم

آزمايش دوپينگ........................................ 73

كنترل دوپينگ............................................ 73

كنترل دوپينگ در ايران.................................. 74

شيوه هاي كنترل دوپينگ ............................... 75

هدف كلي افرادي كه از دوپينگ استفاده مي كنند.... 79

منابع   82

دانلود دوپينگ و داروهاي غيرمجاز ورزشي

برچسب ها : دوپينگ و داروهاي غيرمجاز ورزشي , دوپينگ و داروهاي غيرمجاز ورزشي


برچسب: دوپينگ و داروهاي غيرمجاز ورزشي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۲۸:۳۲ توسط:نادر مقدس موضوع: علوم انساني

فرم هاي مربوط به بنگاه هاي ماشين و خانه و مشاورين املاك- عريضه نويسان، ادارات و تمامي فرمهاي خريد

   
دسته بندي كسب و كار
فرمت فايل zip
حجم فايل 23666 كيلو بايت
تعداد صفحات فايل 1370

نمونه قراردادهاي تجاري و ملكي ، شغلي

نمونه قرارداد تعهد استخدامي در شركت خصوصي
نمونه قرارداد مشاغل كارگري
نمونه قرارداد پروش مرغ گوشتي
نمونه قرارداد شراكت مغازه-فروشگاه-كارگاه
نمونه قرارداد اجاره ملك جهت خدمات بانكي۱
نمونه قرارداد واگذاري موقت گيشه-باجه جهت بانك
نمونه قرارداد اجاره محل تجاري بدون اخذ سرقفلي از سوي موجر
نمونه قرارداد اجاره خط ملك۲
نمونه قرارداد رسمي رهن ويژه املاك
نمونه قرارداد خدمات رايانه‌اي
نمونه قرارداد كتاب فروشي اينترنتي
نمونه قرارداد كار مطابق قانون كار جمهوري اسلامي
نمونه فرم قرارداد استخدام
نمونه قرارداد كار موقت كارمندي
نمونه قرارداد كار موقت دائم كار معين
نمونه قرارداد كار محدود(چند ماه و روز)
نمونه قرارداد رسمي وزارت كار و امور اجتماعي
نمونه قرارداد انجام كار
نمونه قرارداد استخدام  كار پاره وقت۱و۲
نمونه قرارداد اعزام نيروي كار به اروپا
نمونه فرم و قالب قرارداد كار معين-مشخص
نمونه قرارداد كار پروژه اي
نمونه قرارداد كار با مدت معين مسئول فني داروخانه
نمونه قرارداد اجاره قسمتي از فضاي مازاد جهت كانكس آنتن همراه و
نمونه قرارداد اجاره بوفه
نمونه قرارداد اجاره باشگاه -تالار
نمونه قرارداد اجاره سرد خانه۱
نمونه قرارداد اجاره به شرط تمليك۱و۲و۳
نمونه قرارداد اجاره پاركينگ۱و۲
نمونه قرارداد اجاره محل تجاري كه سرقفلي از سوي مستاجر قبلاً واگذار شده
نمونه قرارداد اجاره آپارتمان
نمونه قرارداد اجاره بر اساس ماده ۳۳
نمونه قرارداد استفاده از حق ارتفاق
نمونه قرارداد انتفاع و بهره برداري از غرفه نمايشگاهي
نمونه قرارداد حق انتفاع سكني عمري
نمونه قرارداد اجاره يك دستگاه آپارتمان تجاري
نمونه قرارداد اجاره آپارتمان مسكوني
نمونه قرار داد اجاره نامه خانه -مغازه
نمونه قرارداد استيجاره املاك و ابنيه مورد نياز اداري
نمونه قرارداد اجاره مركز همايش- سالن -نمايشگاه مراسم
نمونه ديگري از قرارداد اجاره اپارتمان تجاري
نمونه قراداد اجاره محل مسكوني مشاع
نمونه قرارداد اجاره نامه رسمي
نمونه فرم قرارداد اجاره سالن ورزشي
نمونه قرارداد اجاره سالن مراسم سخنراني و همايش
نمونه قرارداد اجاره داروخانه
نمونه اجاره سرد خانه۲
نمونه قرارداد اجاره غرفه۲
نمونه قرارداد اجاره مغازه۱و۲
نمونه قرارداد اجاره نامه زمينهاي كشاورزي
نمونه قرارداد اجاره بهره برداري از استخر و سونا
نمونه قرارداد رهن و اجاره مغازه۳
نمونه قرارداد واگذاري باجاره ساعتي سالن
نمونه قولنامه و قرارداد اجاره يك باب مغازه
نمونه قرارداد اجاره غرفه(هفتگي)
نمونه قرارداد واگذاري داروخانه بصورت اجاره
نمونه قرارداد استقرار و اجاره قسمتي از فضاي اداري با امكانات اداري
نمونه قرارداد فروش آپارتمان
نمونه قرارداد فروش قطعي يك باب خانه مسكوني
نمونه قرارداد رسمي پيش فروش مسكن۱
نمونه قرارداد پيش فروش ۲
نمونه قولنامه انتقال ملك۱
نمونه قرارداد اقاله(بيع قطعي ششدانگ خانه مسكوني)
نمونه قرارداد صلح حقوق سرقفلي مغازه
نمونه قرارداد فروش(بيع)قطعي ملك
نمونه قرارداد فروش(بيع)قطعي يك باب ساختمان و يك باب مغازه
نمونه  قرارداد بيع قطعي يك قطعه باغ
نمونه قرارداد تقسيم نامه آپارتمان ها و انباري و پاركينگ به موجب صورتمجلس تفكيكي
نمونه  قرارداد حق انتفاع سكني رقبي
نمونه قرارداد خريد ساختمان نيمه ساخته «در حال احداث»۱
نمونه  قرارداد فرمت مبايعه نامه فروش املاك بلااستفاده و مازاد اداري
نمونه قرارداد خريد ساختمان نيمه ساخته در حال احداث۲
نمونه قرارداد خريد قطعي سه دانگ مشاع از شش دانگ يك باب خانه مسكوني
نمونه  قرارداد قرارداد واگذاري ملك بصورت مزايده
نمونه مبايعه نامه املاك۳
نمونه قرارداد معاوضه خانه با آپارتمان
نمونه فرم صلح مغازه به صورت كليدي
نمونه قرارداد صلح حقوق تلفن
نمونه قرارداد رسمي انتقال سرقفلي
نمونه قرارداد تبديل تعهد-پرداخت باقيمانده مبلغ فروش ملك در دفترخانه
نمونه قرارداد فروش ششدانگ يك دستگاه آپارتمان-ساختمان-مغازه زمين
نمونه قرارداد فروش املاك مزايده اي
نمونه نمونه قرارداد فروش مزايده اي آپارتمان و ملك و زمين
نمونه قرارداد نيروي كارگر به صورت پيمانكاري
نمونه قرارداد طراحي و نصب قالب گرافيكي
نمونه قرارداد نگهداري سايتهاي BTS
نمونه قرارداد نصب و پشتيباني فني نرم افزار بولتن خبري
نمونه قرارداد طراحي وب سايت
نمونه متن قرارداد پژوهشي شركت اداري
نمونه قرارداد واگذاري كارگزاري امتياز دامنه
نمونه قرارداد اشتراك خطوط پر سرعت داده‌ها
نمونه فرم قرارداد اشتراك خدمات اينترنت
نمونه قرارداد وام خريد مسكن
نمونه قرارداد حق التدريسي مدرس
نمونه قرارداد اماني فروش كالاها بصورت نقد و اقساط در فروشگاه
نمونه قرارداد خريد قطعي كالا و اجناس فروشگاهي
نمونه قرارداد فروش اقساطي كالا
نمونه قرارداد فروش و نصب سيستمهاي انفورماتيكي اداري
نمونه قرارداد ويرايش توأم ادبي ـ فني كتاب
نمونه قرارداد حروفچيني كتاب
نمونه قرارداد واگذاري مالكيت معنوي ايده
نمونه قرارداد اعطاي تسهيلات مالي
نمونه قرارداد تأليف دانشگاهي
نمونه قرارداد ترجمه
نمونه قرارداد خريد ليسانس نرم‏افزار
نمونه قرارداد خريد دستگاه نمايشگر ويديو وال
نمونه قرارداد نشرحق‌الترجمه بصورت در صدي
نمونه قرارداد فروش نرم افزار
نمونه قرارداد كار دانشجويي
نمونه قرارداد نمايندگي كالا
نمونه طراحي و راه اندازي سامانه تهيه نرم افزار
نمونه قرارداد براي پروژه هاي نرم افزاري بزرگ اداري
نمونه قرارداد راهبري، سرويس، نگهداري و پشتيباني سيستمهاي نرم افزاري، سخت افزاري و شبكه اي
نمونه قرارداد آموزش مهارت هاي كسب و كار و كار آفريني
نمونه قرارداد فروش(فرم خام)
نمونه قرارداد خدمات موقت نظافت كارگري اداري
نمونه قرارداد فروش و ارائه خدمات پيام كوتاه
نمونه فرم نمونه قرارداد طراحي و راه‌اندازي وب ‌سايت تك زبانه فارسي
نمونه قرارداد اعطاي عامليت فروش  پيامك انبوه(SMS)
نمونه قرارداد همكاري در فعاليتهاي تحقيقاتي
نمونه قرارداد مربوط به ارائه خدمات اينترنتي
نمونه قرارداد مربوط به ارائه خدمات پستي مرسولات
نمونه قرارداد همكاري در فروش اينترنتي محصولات
نمونه قرارداد فروش و راه اندازي نرم افزار جامع بيمارستاني
نمونه قرارداد خدمات پس از فروش محصولات نرم افزاري
نمونه قرارداد پشتيباني شبكه فروش و توزيع تلفن اعتباري
نمونه قرارداد تأليف و ترجمه كتاب
نمونه قرارداد پيشنهاد خريد ۸۰۰ دستگاه كامپيوترAllin one
نمونه قرارداد خريد اينترنت با پهناي باند
نمونه قرارداد باشگاه و بازيكن
نمونه قرارداد مزارعه
نمونه قرارداد نصب، راه اندازي ، تجهيزات شبكه دولتي و خصوصي
نمونه  قرارداد خدمات نصب و راه‌اندازي سيستم‌عامل و برنامه‌هاي كاربردي
نمونه قرارداد تامين اتومبيل
نمونه فرم قرارداد پشتيباني نرم افزار۲
نمونه قرارداد تعمير و نگهداري دستگاه هاي كامپيوتري
نمونه قرارداد اقاله
نمونه قرارداد خريد دستگاه تابلوبرق
نمونه قرارداد خريد و نصب كالاهاي داراي دوره تضمين
نمونه قرارداد طرح پ‍‍ژوهشي
نمونه قرارداد نگهداري خط شبكه وايرلس
نمونه قرارداد تقسيم نامه ارث و ماترك
نمونه قرارداد اجاره وسيله نقليه
نمونه قرارداد انجام خدمات نمونه پروژه
نمونه قرارداد چاپ كتاب۱و۲
نمونه قرارداد فروش اقساطي در قبال اسناد تجاري
نمونه قرارداد كمپ تابستاني و بهاري اردو
نمونه قرارداد مساقات
نمونه فرم قرارداد عامليت فروش نمايندگي
نمونه نمونه قرارداد تالار پذيرائي وجشن وعروسي
نمونه قرارداد شراكت مغازه-فروشگاه-كارگاه
نمونه قرارداد نمايندگي تجاري
نمونه قرارداد نمايندگي رسمي فروش محصولات نرم افزاري
نمونه قرارداد اعطاي نمايندگي فروش شهرستان
نمونه قرارداد فروش خدمات نرم افزاري اداري
نمونه قرارداد خدمات پشتيباني نرم افزار-رفع خطاهاي احتمالي نرم افزار اداري
نمونه نمونه فرم قرارداد خريد كالا
نمونه قرارداد طراحي و اجراي پايگاه اينترنتي
نمونه قرارداد تدوين كتاب
نمونه قرارداد ترجمه مدارك به زبان روسي
نمونه قرارداد خريد كالاو نمونه ضمانت نامه پيش پرداخت و تعهد
نمونه قرارداد تور و گشت
نمونه قرار داد طراحي تارنما-طراحي سايت و پشتيباني WebDesignContract
نمونه قرارداد سوگند نامهقسم نامه
نمونه فرم تعهدنامه پرداخت خسارت تحويل گيرندگان خودروهاي و ضامن گيرنده خودرو
نمونه فرم قرار داد با مربي سالن ورزشي
نمونه فرم گواهي كسر از حقوق ضامنين تعهدات محضري
نمونه قراد داد خردكن قند كله و بسته بندي آن
نمونه قرارداد «اجراي طرحهاي تحقيقاتي»-اشخاص حقوقي
نمونه قرارداد «اجراي طرحهاي تحقيقاتي»-اشخاص حقيقي
نمونه قرارداد اجاره به شرط تمليك خودرو سواري-كار
نمونه قرارداد اجاره ماشين
نمونه قرارداد اجاره وسيله نقليه۲
نمونه قرارداد اجراي طرح پژوهشي
نمونه قرارداد اذن در انتفاع
نمونه قرارداد استخدام موقت كارشناس فني خودرو-مخصوص شركتها
نمونه قرارداد برگزاري كارگاه‌‌ علمي
نمونه قرارداد پروژه در قالب طرح اينترنشيپ
نمونه قرارداد رنگ آميزي آپارتمان
نمونه قرارداد كاشي كاري مجتمع هاي مسكوني ، تجاري ، اداري
نمونه قرارداد گازكشي مجتمع هاي مسكوني ، تجاري ، اداري
نمونه قرارداد پيمانكاري لوله كشي مجتمع هاي مسكوني ، تجاري ، اداري
نمونه قرارداد تقسيم نامه ارث
نمونه قرارداد توليد نرم افزار۲
نمونه قرارداد چاپ كتاب با سرمايه گذاري ناشر
نمونه قرارداد حق التحقيق
نمونه قرارداد خدمات اسكان و پذيرايي ميهمانان داخلي و خارجي در هتلها و مراكز اقامتي
نمونه قرارداد خدمات ثبت شركت واخذ اقامت شنگن از طريق كشور
نمونه قرارداد خريد ۳۹۲ دستگاه كامپيوتر
نمونه قرارداد خريد تجهيزات كامپيوتري
نمونه قرارداد رزرواسيون اينترنتي پذيرندگان
نمونه قرارداد سرويس و نگهداري آسانسورها
نمونه قرارداد صافكاري و نقاشي خودرو
نمونه قرارداد طراحي(فرم خام)
نمونه قرارداد عكاسي و اجراي سفارش عكاسي
نمونه قرارداد فروش اقساطي
نمونه قرارداد فروش اقساطي خودرو
نمونه قرارداد فروش خودرو -حوالجات
نمونه قرارداد فروش سيستم نرم افزاري به ادارات
نمونه قرارداد طراحي وب سايت۱و۲و۳و۴
نمونه قرارداد فروش لپ‌تاپ به كاركنان-نقد و اقساط
نمونه قرارداد فروش نرم افزار اداري شركتي ساختماني
نمونه قرارداد فروش و خريد دستگاه پزشكي
نمونه قرارداد فيلمبرداري
نمونه قرارداد لوله كشي آب گرم و سرد و فاضلاب
نمونه قرارداد مؤسسه مسافربري
نمونه قرارداد مشاور
نمونه قرارداد مضاربه
نمونه قرارداد مهمان سرا
نمونه قرارداد نصب دوربين مدار بسته
نمونه قرارداد نصب كولر
نمونه قرارداد نمايندگي و خدمات پس از فروش محصولات
نمونه قرارداد واگذاري فعاليتهاي انفورماتيك
نمونه قرارداد وكالت و حق الوكاله ميان وكيل و موكل
نمونه قرارداد ويراستاري كتاب
نمونه قرارداد ويرايش ادبي كتاب
نمونه قرارداد همكاري تحقيقاتي
نمونه قولنامه فروش اتومبيل
نمونه قرارداد نقاشي ساختمان
نمونه قرارداد نقاشي ساختمان(حعاله)
نمونه قرارداد توافق نامه همكاري در حمايت مالي سمينار
نمونه وكالت قرارداد با اشخاص حقوقي
نمونه قرارداد واگذاري نمايندگي مجاز فروش
نمونه قرارداد استفاده از خدمات كارشناسي
نمونه قرارداد خدمات مشاوره و آموزش شاغلين
نمونه قرارداد خريد چمدان مسافرتي از توليدي
نمونه فرم قرارداد خريد اجناس۱
نمونه قرارداد خريد كالا۲
نمونه قرارداد بازاريابي پخش و فروش توليدات
نمونه قرارداد خدمات رفاهي در جزاير، كنار دريا
نمونه قرارداد خريد خدمات فرهنگي هنري از بخش غير دولتي
نمونه قرارداد فرش ماشيني
نمونه قرارداد ويلاسازي
نمونه  قرارداد مونتاژ گوشي موبايل
نمونه قرارداد سفارش دستمال كاغذي-توليد و پخش
نمونه قرارداد سفارش تهيه طرح آمارگيري
نمونه قرارداد ايزوگام پشت بام ساختمانهاي مسكوني اداري
نمونه قرارداد تهيه و توليد لباس كار
نمونه قرارداد سفارش تهيه و توليد ساعت ديواري
نمونه قرارداد سفارش تهيه دفتر و دفترچه
نمونه قرارداد سفارش تهيه شيريني و شكلات

فرم ها و اظهارنامه هاي حقوقي و….
۱٫نمونه داد خواست تامين دليل تعدي وتفريط(ازداگاه)
۲٫نمونه داد خواست تامين دليل تعدي وتفريط(شوراحل اختلاف)
۳٫نمونه داد خواست تامين دليل مستاجر در تخليه مورداجاره(ازدادگاه)
۴٫نمونه داد خواست تامين دليل مستاجردرتخليه مورداجاره(شوراحل اختلاف)
۶٫نمونه داد خواست تخليه به علت انقضاي مدت با مطالبه اجورمعوقه تازمان صدور حكم(ازدادگاه)
۸٫نمونه داد خواست تخليه به علت انقضاي مدت با مطالبه اجورمعوقه(ازدادگاه)
۱۰٫نمونه داد خواست تخليه به علت ايجاد مركز فساد(ازدادگاه)
۱۲٫نمونه داد خواست تخليه به علت تعدي وتفريط(ازدادگاه)
۱۴٫نمونه داد خواست تعديل اجاره بهاپس ازانقضاي مدت
۱۵٫نمونه داد خواست تعيين اجاره بها
۱۶٫نمونه داد خواست تعيين اجاره بها تا زمان صدور حكم
۱۷٫نمونه داد خواست تنفيذ فسخ قرارداداجاره به علت عدم تطبيق با وصف وقوع عيب درمعرض خرابي بودن
۱۸٫نمونه داد خواست تنفيذ فسخ قرارداداجاره و تخليه به علت تخلف ازشروط قراردادي
۱۹٫نمونه داد خواست تنفيذ فسخ قرارداداجاره وتخليه به علت تخلف از شروط قراردادي واجرت المثل ايام تصرف
۲۱٫نمونه داد خواست قرارتامين خواسته واجور معوقه(ازدادگاه)
۲۲٫نمونه داد خواست قرارتامين خواسته واجورمعوقه(شورا حل اختلاف)
۲۴٫نمونه داد خواست مطالبه اجرت المثل ايام تصرف(شورا حل اختلاف)

دادخواست هاي مربوط به روابط موجر ومستاجر

۲۵٫نمونه فرم داد خواست الزام مستاجر به پرداخت اجور معوقه
۲۶٫نمونه فرم داد خواست الزام مستاجر به پرداخت اجرت المثل ايام تصرف
۲۷٫نمونه فرم داد خواست فسخ قرارداد اجاره از طرف مستاجر به لحاظ عدم امكان تسليم عين مستاجره
۲۸٫نمونه فرم داد خواست تخليه منزل مسكوني به علت انقضا مدت عقد قرارداد
۲۹٫نمونه فرم داد خواست تعديل اجاره بها از طرف مالك به علت گذشت ۳ سال از انقضا مدت قرارداد
۳۰٫نمونه فرم داد خواست تعديل اجاره بها با جلب نظر كارشناس و مطالبه مابه التفاوت ان
۳۱٫نمونه فرم داد خواست تخليه به لحاظ تخلف مستاجر از مفاد قرارداد
۳۲٫نمونه فرم داد خواست تخليه به لحاظ تعدي وتفريط مستاجر و تامين دليل فوري
۶۴- نمونه فرم اظهارنامه موجر به مستاجر مبني بر پرداخت اجاره بها
۶۵- نمونه فرم اظهارنامه تنظيم سند رسمي انتقال و تسليم
۶۶- نمونه فرم اظهارنامه خريدار به فروشنده مبني بر اعلام مراتب فسخ معامله به لحاظ غبن فاحش
۶۷- نمونه فرم اظهارنامه انحلال شركت
۶۸- نمونه فرم اظهارنامه تخليه علت واگذاري مورد اجاره از طرف مستاجر
۶۹- نمونه فرم اظهارنامه وجه چك بلامحل به خسارت وارده
۷۰- نمونه فرم اظهارنامه به فروشنده مبني بر نقل وانتقال دو دانگ از پلاك ثبتي شهرستان بخش….
۷۱- نمونه فرم اظهارنامه تخليه منزل مسكوني به علت انقضا مدت قراردادوپرداخت اجاره معوقه واب وبرق وگازوتلفن
۷۳- نمونه فرم اظهارنامه قلع وقمع بنا اجرت المثل دوران تصرف يك باب خانه مسكوني به پلاك ثبتي
۷۴- نمونه فرم اظهارنامه به مستاجر جهت تخليه يك باب مغازه به علت نياز شخصي
۷۵- نمونه فرم اظهارنامه مطالبه وجه چك بلامحل وخسارت تاخير تاديه
۷۶- نمونه فرم اظهارنامه تنظيم سند رسمي انتقال بهاي كسري پاركنيگ
۷۷- نمونه فرم اظهارنامه خريدار ملك به تنظيم سند رسمي انتقال حقوق اعياني
۷۸- نمونه فرم اظهارنامه از سوي وكيل مبني بر دعوت فروشنده به حضور در دفترخانه و تنظيم سند رسمي
۷۹- نمونه فرم اظهارنامه مبني بر دعوت فروشنده به دفترخانه جهت نقل وانتقال مورد معامله
۸۰- نمونه فرم اظهارنامه منع ادامه عمليات ساختماني
۸۱- نمونه فرم نمونه استشهاديه در خصوص حضور در دفترخانه
۸۲- نمونه فرم تقاضاي ممنوع الخروجي از طريق اجراي اسناد رسمي
۸۳- نمونه فرم اظهارنامه شكايت كيفري به دادگاه نخستين
۸۴- نمونه فرم استشهاديه براي اخذ گواهي انحصار وراثت
۸۵- نمونه فرم اظهارنامه يد و اجرت المثل دوران تصرف
۸۶- نمونه فرم اظهارنامه راجع به تعهد بيع همراه با چگونگي ثبت وابلاغ آن
۸۷- نمونه برگ شكايت كيفري چك بلامحل
دعاوي مدني و خانوادگي و

۶۰٫نمونه فرم داد خواست تنفيذ طلاق صادره در كشور و اجراي صيغه و ثبت رسمي آن در ايران
۶۱٫نمونه فرم داد خواست تنفيذ طلاق صادره دركشور و. ثبت رسمي ان در ايران
۶۴٫نمونه فرم داد خواست صدور گواهي عدم امكان سازش به علت عدم پرداخت نفقه
۶۵٫نمونه فرم داد خواست صدور گواهي عدم امكان سازش به علت عسر وحرج
۶۶٫نمونه فرم داد خواست استرداد جهيزيه
۶۷٫نمونه فرم داد خواست استرداد جهيزيه وصدور قرار تامين خواسته
۶۸٫نمونه فرم داد خواست الزام به تمكين
۶۹٫نمونه فرم داد خواست الزام به تمكين و منع از اشتغال به تحصيل
۷۰٫نمونه فرم دادخواست تعيين تكليف زندگي خانوادگي
۷۱٫نمونه فرم دادخواست فرزندخواندگي
۷۲٫نمونه فرم دادخواست مطالبه خسارت برهم زدن نامزدي
۷۴٫نمونه داد خواست ابطال عقد ازدواج به علت عدم رعايت غبطه و مصلحت
۷۵٫نمونه دادخواست ابطال عقد ازدواج به علت وجود اكراه و فقدان قصد
۷۷٫نمونه دادخواست صدور حكم تنفيذ فسخ نكاح
۷۸٫نمونه داد خواست صدور حكم تنفيذ فسخ نكاح به علت فقدان وصف
۸۰٫نمونه داد خواست اعسار از پرداخت مهريه
۸۲٫نمونه داد خواست قرار تامين خواسته عادي مهريه
۸۳٫نمونه داد خواست مطالبه مهر المسمي با حق حبس
۸۴٫نمونه داد خواست مطالبه مهريه
۸۵٫نمونه داد خواست مطالبه مهريه باقرار تامين ان
۸۶٫نمونه داد خواست مطالبه مهريه مطلق با قرار تامين
۸۸٫نمونه داد خواست الزام به تهيه مسكن ( از نفقه )
۸۹٫نمونه داد خواست مطالبه نفقه ايام زوجيت
۹۰٫نمونه داد خواست مطالبه نفقه ايام زوجيت و صدور قرار تامين
۹۳٫نمونه داد خواست جصر وراثت براي پيروان اقليت هاي مذهبي (بالاي ۳ ميليون تومان)
۹۴٫نمونه داد خواست جصر وراثت براي پيروان اقليت هاي مذهبي (كمتر از ۳ ميليون تومان)
۹۶٫نمونه داد خواست صدور حكم سرپرستي و كفالت
۱۰۰٫نمونه داد خواست حصر وراثت كمتر از ۳ م (طبقه اول )
۱۰۳٫نمونه داد خواست الزام اداره ثبت احوال به اصلاح تاريخ تولد
۱۰۴٫نمونه داد خواست صدور حكم بر تغير نام از صغري به نام زهرا و الزام اداره ثبت احوال به صدور شناسنامه جديد
دادخواست هاي مربوط به امور تجاري واداري
۱۰۵٫نمونه دادخواست مطالبه وجه از شركت بابت هزينه هاي انجام شده دادگاه
۱۰۶٫نمونه داد خواست ابطال صورتجلسات شركت اولي و ابطال شركت دوم
۱۰۷٫نمونه داد خواست درخواست حكم ورشكستگي از طرف تاجر
۱۰۸٫نمونه داد خواست درخواست حكم ورشكستگي از طرف دادستان
۱۰۹٫نمونه داد خواست درخواست حكم ورشكستگي از طرف طلبكار
۱۱۰٫نمونه داد خواست دستور موقت منع از هرگونه اقدام در شركت
۱۱۱٫نمونه داد خواست درخواست مطالبه وجه اب وبرق يا گازو تلفن مستاجر وباقرار تامين خواسته از دادگاه
۱۱۲٫نمونه داد خواست تجويز ازدواج مجدد (۳)

دادخواست هاي مربوط به موضوعات مدني
۱۱۳٫نمونه داد خواست مطالبه بهاي معامله وقرارداد با قرار تامين خواسته (از شوراي حل و اختلاف )
۱۲۶٫نمونه داد خواست صدور حكم اعسار از پرداخت هزينه دادرسي
۱۲۸٫نمونه داد خواست تامين دليل خسارت وارده به اتومبيل از داد گاه
۱۳۰٫نمونه داد خواست تامين دليل عيوب اتومبيل خريداري شده از داد گاه
۱۳۱٫نمونه داد خواست تامين دليل عيوب اتومبيل خريداري شده از شورا
۱۳۲٫نمونه داد خواست تامين دليل ايجاد تغييرات در نما از داد گاه
۱۳۴٫نمونه داد خواست تامين دليل تغييرات در آپارتمان ونما از دادگاه
۱۳۵٫نمونه داد خواست تامين دليل خسارت وارده به خانه و اپارتمان از داد گاه
۱۳۶٫نمونه داد خواست تامين دليل خسارت وارده به خانه و اپارتمان از شورا
۱۳۸٫نمونه داد خواست تامين دليل عيوب ملك خريداري شده از شورا
۱۳۹٫نمونه داد خواست رياست محترم مجتمع قضايي .. محل وقوع ملك
۱۴۰٫نمونه داد خواست تامين دليل عدم تكميل قرارداد در مورد تعميرات از دادگاه
۱۴۸٫نمونه داد خواست تامين دليل تغيير شغل مغازه (۱) داد گاه
۱۴۹٫نمونه داد خواست تامين دليل تغيير شغل مغازه (۱) شوراي حل واختلاف
۱۵۰٫نمونه داد خواست تامين دليل تغيير شغل مغازه (۲) دادگاه
۱۵۱٫نمونه داد خواست تامين دليل مستاجر در تخليه مورد اجاره (دادگاه)
۱۵۴٫نمونه داد خواست اعتراض به قرار تامين خواسته (شورا)
۱۵۵٫نمونه داد خواست تامين خواسته عمومي (دادگاه )
۱۵۶٫نمونه داد خواست تامين خواسته عمومي ( شوراي حل واختلاف )
۱۵۷٫نمونه داد خواست قرار تامين خواسته اجاره بها ( شوراي حل واختلاف )
۱۵۸٫نمونه داد خواست قرار تامين خواسته توفيق عين موضوع معامله
۱۶۱٫نمونه داد خواست قرار تامين خواسته مهريه
۱۶۲٫نمونه داد خواست استرداد جهيزيه مقوم به انضمام كليه خسارات با قرار تامين خواسته
۱۶۵٫نمونه داد خواست اعتراض به قرار تامين خواسته از شوراي حل واختلاف
۱۶۶٫نمونه داد خواست الزام به انجام تعهد در پرداخت بدهي با قرار تامين خواسته از داد گاه
۱۶۸٫نمونه داد خواست فسخ قرارداد به علت تخلف از شرط استرداد وجوه پرداختي با تامين خواسته
۱۶۹٫نمونه داد خواست مطالبه بهاي معامله با قرار تامين خواسته از دادگاه
۱۷۰٫نمونه داد خواست مطالبه بهاي معامله وقرارداد با قرار تامين خواسته از شوراي حل واختلاف
۱۷۱٫نمونه داد خواست مطالبه نفقه ايام زوجيت باقرار تامين خواسته
۱۷۳٫نمونه داد خواست مطالبه وجه اجرت المثل ايام تصرف مبيع با قرار تامين خواسته از دادگاه
۱۷۴٫نمونه داد خواست مطالبه وجه انجام امور ساختماني با قرار تامين خواسته از دادگاه
۱۷۵٫نمونه داد خواست مطالبه وجه انجام امور ساختماني با قرار تامين خواسته از شوراي حل واختلاف
۱۷۶٫نمونه داد خواست مطالبه وجه اب و برق وگاز وتلفن واز مستاجر با قرار تامين خواسته از شوراي حل واختلاف
۱۷۷٫نمونه داد خواست مطالبه وجه آب وبرق وگاز وتلفن و.. از مستاجر با قرار تامين خواسته از دادگاه
۱۷۸٫نمونه داد خواست مطالبه وجه اب وبرق وگاز وتلفن و.. وشارژ اپارتمان با قرار تامين خواسته از شورا
۱۷۹٫نمونه داد خواست مطالبه وجه بهاي اتومبيل با قرار تامين خواسته از دادگاه
۱۸۰٫نمونه داد خواست مطالبه وجه بهاي اتومبيل با قرار تامين خواسته از شوراي حل واختلاف
۱۸۱٫نمونه داد خواست مطالبه وجه بهاي معامله ملك غير قانوني با تامين خواسته از دادگاه
۱۸۳٫نمونه داد خواست مطالبه وجه چك صادركننده با تامين خواسته از دادگاه
۱۸۴٫نمونه داد خواست مطالبه وجه چك صادركننده با تامين خواسته از شوراي حل واختلاف
۱۸۵٫نمونه داد خواست مطالبه وجه چك از صادر كننده وظهر نويس با تامين خواسته ( از دادگاه )
۱۸۶٫نمونه داد خواست مطالبه وجه چك از صادر كننده و ظهر نويس با تامين خواسته (از شورا)
۱۹۰٫نمونه داد خواست مطالبه وجه رسيدعادي فاكتورقرض الحسنه با قرارتامين خواسته (ازدادگاه)
۱۹۲٫نمونه داد خواست مطالبه وجه سفته ازمتعهدبا تامين خواسته (ازدادگاه)
۱۹۳٫نمونه داد خواست مطالبه وجه سفته از متعهدباتامين خواسته(از شوراحل اختلاف)
۱۹۴٫نمونه داد خواست مطالبه وجه سفته ازمتعهد وظهر نويس باتامين خواسته (ازدادگاه)
۱۹۶٫نمونه داد خواست مطالبه وجه وساطت با تامين خواسته (ازدادگاه)
۱۹۷٫نمونه داد خواست مطالبه وجه وساطت باتامين خواسته(ازشوراحل اختلاف)
۱۹۸٫نمونه داد خواست مطالبه هزينه نقل وانتقال در تنظيم سندرسمي باقرارتامين خواسته(ازدادگاه)
۱۹۹٫نمونه داد خواست مطالبه هزينه نقل وانتقال در تنظيم سندرسمي باقرارتامين خواسته(ازشوراحل اختلاف)
۲۰۱٫نمونه داد خواست خلع يد (ازدادگاه)
۲۰۲٫نمونه داد خواست خلع يد (ازشوراحل اختلاف)
۲۰۳٫نمونه داد خواست خلع وقلع وقمع بنا
۲۰۴٫نمونه داد خواست خلع وقلع وقمع بنااجرت المثل ايام تصرف
۲۰۵٫نمونه داد خواست خلع وقلع وقمع بنااجرت المثل ايام تصرف بادستور موقت
۲۰۶٫نمونه داد خواست دستورموقت اتصال تلفن
۲۰۷٫نمونه داد خواست دستورموقت استردادتلفن
۲۰۸٫نمونه داد خواست دستورموقت استردادطفل
۲۱۱٫نمونه فرم داد خواست دستورموقت منع ازعمليات ساختماني
۲۱۲٫نمونه فرم داد خواست دستورموقت منع ازنقل وانتقال تلفن
۲۱۵٫نمونه داد خواست رياست محترم مجتمع قضايي نام شهرستان محل اقامت خوانده
۲۱۷٫نمونه داد خواست رفع مزاحمت (ازدادگاه)
۲۱۸٫فرم هاي مربوط به بنگاه هاي ماشين و خانه و مشاورين املاك- عريضه نويسان، ادارات و تمامي فرمهاي خريد، نمونه قرارداد، دعاوي خانوادگي و مدني، فرم ها و اظهارنامه هاي حقوقي، قرارداد رهن و اجاره، نمونه اجاره سردخانه، نمونه برگ شكايت كيفري، چك بلامحل، درخواست ابطال شناسنامه قبلي، نمونه دادخواست صدور شناسنامه، قرارداد استخدامي، نمونه فرم، قرارداد، استخدام،
ادامه مطلب

امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۲۷:۰۷ توسط:نادر مقدس موضوع: كسب و كار